Ostatnie prace wykończeniowe w budynkach przy Batorego 16 i 18 dobiegają końca. Podobnie jak końca dobiega sprzedaż oferowanych w nim lokali.
W trzykondygnacyjnych budynkach znajduje się łącznie 180 lokali o powierzchniach od 15 do 75 metrów, a w ofercie handlowej Magmillon dostępne są jeszcze lokale o powierzchniach 15 i 30 metrów kwadratowych na niskim parterze.
Deweloper oferuje lokale wykończone “pod klucz”. Pozostałe w ofercie dewelopera lokale dostępne są w cenie od 199.000 zł.
Dobra inwestycja
Zdaniem inwestora w ciągu roku od wprowadzenia inwestycji do sprzedaży, lokale zyskały na wartości około 50%. To optymistyczna prognoza dla przyszłych inwestorów. Lokale poza oczywistym wzrostem wartości, będą przynosiły także zysk pasywny. Zgodnie z analizami ekonomistów firmy, szacowana rentowność najmu długoterminowego inwestycji wynosi ponad 7%. Stopniowy powrót turystów sprzyjać będzie powrotowi do stabilizacji dochodów z najmu krótkoterminowego.

– Program, który realizujemy od kilku lat, „Nowe życie dla budynków”, zakłada odpowiedzialność w wykorzystywaniu zasobów przestrzeni miejskiej i przywracania doskonale zlokalizowanych, ale zaniedbanych, zniszczonych budynków, na powrót do tkanki miejskiej. Nowy wygląd budynków to nowe możliwości dla rejonu, w którym powstają i potencjał wart wykorzystania – mówi Kuba Karliński, autor poradnika „Zarabiajmy na nieruchomościach” i bloga kubakarliski.pl, Założyciel Magmillon. – Taki też jest projekt przy Batorego. Nasza inwestycja przy Polu Mokotowskim to także odpowiedź na potrzeby warszawiaków – zarówno tych zainteresowanych rozpoczęciem przygody z inwestowaniem w nieruchomości, jak i podmiotów szukających atrakcyjnych i kameralnych budynków, w których będą mogły prowadzić działalność. To idealne rozwiązanie np. na gabinet psychoterapii, dla konsultanta rozwoju osobistego czy gabinet urody, czyli wszędzie, gdzie ważny jest spokój i intymność.
Polskie ptaki na Pole-Mokotowskie.pl
Projekt Pole-Mokotowskie.pl obejmuje nie tylko zachowanie istniejących budynków, ale także osiedlonych w tym obszarze miasta gatunków ptaków. W budynkach Batorego 16 i 18 zamieszkały jerzyki. Aby je zachować i stworzyć im bezpieczne środowisko życia, deweloper, nawiązał współpracę z fundacją ornitologiczną, z którą wspólnie umieszczamy na budynkach budki lęgowe.
– Jerzyki są bardzo konserwatywne jeśli chodzi o miejsce lęgowe. Gnieżdżą się przez wiele lat w tych samych miejscach i trudno przyzwyczajają się do nowych lokalizacji. Cieszymy się, że dzięki nam nie będą musiały się przenosić.