Inwestycja przy Kotsisa z generalnym wykonawcą

GH Development wybrał generalnego wykonawcę inwestycji przy ulicy Kotsisa 2/4 na Żeraniu. Budynek mieszkalny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym zrealizuje radomska firma Łucz – Bud Sp. z o.o., którą GH Development wyłoniło w drodze przetargu. W przygotowaniu jest kolejnych 8 projektów na posiadanych działkach w Warszawie.

– Wykonawcę tej inwestycji wybraliśmy w drodze przetargu. Łucz Bud to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, która wybudowała na rynku warszawskim szereg inwestycji, m.in. miasteczko Koneser.. W związku z wyborem generalnego wykonawcy już w czerwcu rozpoczniemy budowę przy ulicy Kotsisa w Warszawie. – powiedziała Aleksandra Żuralska, Country Manager GH Development.

Znaczącym atutem nowej inwestycji GH Development jest atrakcyjna lokalizacja na warszawskiej Pradze Północ przy ulicy Kotsisa 2/4 na skrzyżowaniu z ulicą Jagiellońską. Na działce powstanie 7- piętrowy budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze i jednopoziomowym garażem podziemnym. W projekcie znajdą się143 mieszkania liczące od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 33 do 80 mkw, każde z balkonem, ogródkiem lub loggią.

GH Development swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 2018 r. Od tego czasu firma koncentrowała się na intensywnych pracach przygotowawczych do uruchomienia działalności deweloperskiej. W 2021 r. deweloper ruszył z budową apartamentowca MOXO HOUSE w Warszawie.

Masz newsa? Interesujesz się inwestycjami w Warszawie? Pisz do nas na adres: redakcja@nowawarszawa.pl Śledź nas na bieżąco na Facebooku.

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

Wiadomości

Polecane

Warsaw Presidential Hotel: Ikona luksusu i prestiżu

0
Warsaw Presidential Hotel to synonim luksusu, elegancji i prestiżu. Ten pięciogwiazdkowy obiekt położony w sercu Warszawy od dekad przyciąga uwagę najbardziej wymagających gości –...
×