REDAKCJA

REKLAMA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Gdańsk Wrzeszcz. Kamienice i willa H. Kołłątaja – kameralnie, komfortowo, spokojnie

Strona główna Nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz. Kamienice i willa H. Kołłątaja – kameralnie, komfortowo, spokojnie

Kameralne, wysokiej jakości apartamenty o jasnych, przestronnych wnętrzach, blisko terenów zielonych w spokojnej, klimatycznej okolicy. Do tego dogodna komunikacja z miastem pełnym ciekawych atrakcji i perspektyw. Brzmi jako coś niemożliwego do osiągnięcia na rynku mieszkaniowym? Poznajcie Kamienice H. Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu i przekonajcie się, że pozytywne opinie o tym miejscu nie są na wyrost.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie dewelopera Indai na rynku nieruchomości zaowocowało specjalizacją firmy w zakresie realizacji wysokiej klasy projektów premium. Dynamiczny rozwój Indai wspomaga współpraca z doświadczonymi projektantami i najlepszymi wykonawcami. Za cel firma postawiła sobie tworzenie kameralnych i nowoczesnych inwestycji w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Trójmiasta. Realizacje dewelopera wyróżnia unikatowość i dopasowanie do otoczenia. Opinie ekspertów z branży nieruchomość często wskazują, że szczególnie Kamienice H. Kołłątaja podniosły walory estetyczne Gdańska Wrzeszcza. Dobra komunikacja tej dzielnicy miasta sprawia, że wybierając ją do życia możemy być bardziej eko i zrezygnować z własnego samochodu na poczet miejskiej komunikacji: autobusu, tramwaju, SKM-ki. Również rowerem dotrzemy szybko i bezpiecznie do najważniejszych punktów miasta. Gdańsk Wrzeszcz zdecydowanie zbliża nas także do realizacji marzenia mieszkania bliżej morza i cieszenia się jego urokami na co dzień.

Prestiżowe apartamenty? Opinie jasno wskazują – tylko Kamienice H. Kołłątaja

Indai ma za sobą realizację najnowszej inwestycji – to Kamienice H. Kołłątaja. Są oczywiście kameralne, bo ta cecha wpisuje się w koncept i wizję dewelopera, do tego zlokalizowane w otoczeniu urokliwym i spokojnym, sprzyjającym odpoczynkowi z dala od zgiełku centrum miasta. Hala garażowa zdecydowanie ograniczyła ruch wokół Kamienicy. Charakteru inwestycji dodaje wyjątkowa zieleń, w najbliższym sąsiedztwie i przy kamienicach – starodrzew, urokliwe krzewy, kwitnący w maju bez, rododendrony. Część inwestycji dewelopera ma ogromną wartość historyczną i jest wzorcowym przykładem rewitalizacji. W ich sąsiedztwie spotkamy też zrewitalizowane zabytkowe kamienice i zadbane gdańskie, urokliwe podwórka. W opiniach doradców z rynku nieruchomości Kamienice H. Kołłątaja przypadną do gustu szczególnie osobom ceniącym sobie spokój i komfort tuż obok tętniącego życiem, progresywnego centrum miasta.

Jakość, której Gdańsk Wrzeszcz dotąd nie reprezentował

Budynki Kamienic H. Kołłątaja znacząco podniosły poziom jakości apartamentów premium w Gdańsku. Duże powierzchnie przeszklone, wysoka jakość stolarki drzwiowej i okiennej, naturalne światło w pomieszczeniach, funkcjonalność, przestronność i dobre wyciszenie apartamentów – to cechy wyróżniające Kamienice, w których można komfortowo żyć, pracować, wypoczywać. Budynki nie sąsiadują z ruchliwymi ulicami czy komercyjnymi obiektami, przez co wolne są od gwarnych odgłosów miasta. Oryginalności dodają im także duże tarasy i mansardowy dach wykończony „karpiówkową dachówką”. Czy taki styl pasuje do otoczenia Wrzeszcza? Opinie architektów i konserwatorów zabytków jasno wskazują, że zdecydowanie tak.

Willa Kołłątaja – apartamenty z duszą w Gdańskim Wrzeszczu

Portfolio INDAI poszerzone zostało o kolejną nietypową inwestycję na Gdańskim Wrzeszczu. Willa H. Kołłątaja, bo to o niej mowa, wybudowana została na początku XX wieku jako siedziba komendy gdańskiego garnizonu. Obecnie przechodzi renowację pod nadzorem Konserwatora Zabytków, a odpowiedzialny za inwestycję deweloper INDAI zapewnia imponujący efekt końcowy. Pomimo upływu lat, budynek zachował swoje unikatowe detale, w tym atrakcyjną fasadę oraz eleganckie wnętrza, z imponującą klatką schodową w roli głównej.

Materiały dostarczone przez Indai – wizualizacja Willa Kołłątaja, budynek w trakcie odrestaurowywania. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny

Deweloper INDAI nie tylko przywraca autentyczność i pierwotny blask Willi H. Kołłątaja, ale także wprowadza nowoczesne udogodnienia, tworząc harmonijną synergię między zabytkowym charakterem a współczesnym komfortem. Oferowane przestronne apartamenty o powierzchni od 71 m2 do 172 m2, zdecydowanie wyróżniają się niestandardową wysokością, oryginalnymi sufitami, a także bogatą dekoracją – zdobione sklepienia, sztukateria, rzeźbione jętki i krokwie dodają niepowtarzalnego charakteru.

Materiały dostarczone przez Indai – wizualizacja części wspólnej Willi, hol na 1 piętrze. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny

Cała inwestycja, nawiązująca do stylu art-deco, nie ogranicza się jedynie do indywidualnych mieszkań – obejmuje także wyjątkowe przestrzenie wspólne. Przestronny hol, dostępny dla mieszkańców, to harmonijne połączenie historycznego charakteru budynku z nowoczesnymi standardami życia, tworząc w ten sposób płynne przejście między epokami.

willa Kołłątaja wrzeszcz Gdańsk - WIZUALIZACJA APARTAMENT
Materiały dostarczone przez Indai – wizualizacja salonu apartamentu na pierwszym piętrze w Willi Kołłątaja. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny
Materiały dostarczone przez Indai – wizualizacja salonu w apartamencie na pierwszym piętrze w Willi Kołłątaja. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny

Ponadto, INDAI dba o komfort przyszłych mieszkańców poprzez zapewnienie zielonego terenu wokół willi, hali garażowej, windy oraz dedykowanych miejsc parkingowych zarówno dla samochodów, jak i rowerów.

Materiały dostarczone przez Indai – wizualizacja Willi Kołłątaja w Gdańsku. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny

Deweloper zapewnia, że prace konserwatorskie prowadzone są z najwyższą precyzją, przywracając oryginalny blask Willi H. Kołłątaja. Cały kompleks planowany jest do oddania do użytku w pierwszym kwartale 2024 roku, gwarantując mieszkańcom nie tylko unikatową przestrzeń do życia, ale również fascynującą podróż w czasie przez historię architektury Gdańska.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Willi Kołłątaja? Szczegółowe informacje o tej inwestycji znajdziesz TUTAJ.

Indai w centrum zainteresowania

Mieszkania w Kamienicach H. Kołłątaja – co nie jest zaskoczeniem – rozeszły się jak przysłowiowe „świeże bułeczki”. Uwagę na nie zwracają przede wszystkim osoby ceniące wysokiej jakości wnętrza oraz doceniające atrakcyjną lokalizację. Dostępne w ofercie apartamenty zlokalizowane na czwartym piętrze budynku obsługuje cichobieżna winda i gwarantuje wygodną komunikację mieszkańcom.

  • Zaskoczyła mnie bliskość szkół, dużej liczby sklepów, restauracji i kawiarni, ale i najważniejszych instytucji – ocenia na jednym z forum pan Tomasz, który wybrał do życia apartament w Kamienicach H. Kołłątaja.
  • Mnie urzekły tereny zielone, które są świetnym miejscem na szybkie spacery po pracy albo dłuższe, relaksujące wędrówki z bliskimi – to opinia kolejnego zadowolonego mieszkańca.

Nie bez powodu po takim sukcesie Kamienic H. Kołłątaja, podobne, a nawet większe zainteresowanie przypisuje się aktualnie obsługiwanej inwestycji dewelopera INDAI – wspomnianej renowacji Willi Kołłątaja. Jej zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2024 roku, więcej czasu do oddania Willi pozostało niewiele. Jeżeli interesuje Cię ta inwestycja, na bieżąco śledź informacje zamieszczane na oficjalnej stronie dewelopera.

Mieszkanie w Kamienicach satysfakcjonuje każdego, bez względu na wiek czy status rodzinny. Rankingi dzielnic Gdańska wskazują, że Wrzeszcz jest jedną z atrakcyjniejszych części miasta, lubianą i cenioną przez mieszkańców. Dobrze żyje się tutaj szukającym spokoju dynamicznie żyjącym osobom czy seniorom, aktywnym rodzinom, parom szukającym rozrywek, ale i inwestorom liczącym na zyski z nieruchomości.

Deweloper INDAI zdobywa nagrodę w prestiżowym konkursie „Budowa roku”

Nie tylko klienci doceniają inwestycje dewelopera INDAI. Firma może pochwalić się również nagrodą II stopnia w konkursie „Budowa roku” w kategorii „obiekty mieszkaniowe i budynki mieszkalne o wartości do 20 mln zł”. Wyróżnienie trafiło w ręce dewelopera za budowę „Kamienic H. Kołłątaja” w Gdańsku Wrzeszczu. 

Konkurs PZITB „Budowa roku” – czym jest i co go wyróżnia?

Wspomniana nagroda przydzielona deweloperowi INDAI to nie byle jakie wyróżnienie. Konkurs ten jest organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. To już jego XXXII edycja i uchodzi on za najbardziej wiarygodny przegląd osiągnięć polskiego budownictwa. Tym razem nagrodzonych zostało 35 firm deweloperskich i samorządów terytorialnych. Jak podają organizatorzy: 

„Nagrodzone obiekty budowlane charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.”

Oni już zaufali ekspertom z Indai – opinie o deweloperze

Zalet mieszkań w Kamienicach H. Kołłątaja można by znaleźć jeszcze sporo, ale nic nie równa się osobistemu odwiedzeniu apartamentów, by na własne oczy przekonać się o wysokiej jakości ich wykonania. Tym bardziej, że kontakt z ekspertami z firmy jest ceniony przez potencjalnych przyszłych mieszkańców.

  • Świetny kontakt, miła atmosfera, współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Panie bardzo szybko i konkretnie odpowiadały na wszystkie moje pytania – ocenia pani Małgorzata, która zdecydowała się zaufać deweloperowi Indai.
  • Bardzo miła obsługa, błyskawiczny kontakt – to opinia pani Basi, miło wspominającej proces poznawania oferty.

Atrakcyjne apartamenty premium w Gdańsku Wrzeszczu wciąż zachęcają, dlatego warto wybrać dobrą jakość i zainwestować w komfort życia, być może właśnie w wyjątkowych Kamienicach H. Kołłątaja.

Zobacz również:
Opinie o deweloperze INDAI

Deweloper Indai Trójmiasto – kontakt

Wiadomości

Zdzisław Beksiński patrzy na Służew

Dzięki projektowi z Budżetu Obywatelskiego na stacji metra Służew powstał mural z podobizną Zdzisława Beksińskiego. Słynny polski malarz przez wiele lat mieszkał...

Plac Na Rozdrożu już z windami

W pierwszej połowie lipca zgodnie z planem ZDM wymienił nawierzchnię wschodniej części placu. Prace po zachodniej zyskały nowy termin – głównie...

Urodziny Trasy W-Z i Trasy Łazienkowskiej

W najbliższy poniedziałek dwie stołeczne arterie obchodzą swoje jubileusze. W weekend można było przejechać się mi.n. zabytkowymi tramwajami i autobusami.

Tor Stegny będzie zadaszony. Jest przetarg na budowę!

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego...

Odkryj Kobido w Warszawie – kurs masażu, który przyciągnie klientów

Warszawa – dynamiczne, tętniące życiem miasto pełne energii i nieustannie rozwijające się. Wśród zgiełku wielkiego miasta, wielu warszawiaków poszukuje chwili wytchnienia i...

Deweloper wybuduje luksusowy apartamentowiec obok Muzuem Woli na Srebrnej

Greenfields - Real Estate poinformował o transakcji zakupu gruntu o powierzchni 1640 metrów kwadratowych na Woli. Chodzi o działkę przy ulicy Srebrnej,...

Polecane

Pomysły na nudę? Odkryj zabawkowy Paczkomat!

Wakacyjna nuda? Odkryj zabawkowy Paczkomat! Ta kartonowa zabawka naśladuje prawdziwy Paczkomat, umożliwiając dzieciom samodzielne składanie, personalizację i zabawę w odbieranie i wysyłanie...

Warszawski Maraton Fotograficzny. Ruszyły zapisy do 5. edycji największego polskiego fotomaratonu

Kolejna odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego organizowanego przez Green Caffè Nero odbędzie się 14 września 2024 roku. Uczestnicy będą mieli do wykonania 8...

Politycy! Nie zabijajcie polskich mediów!

Polskie media są ważną częścią życia każdego z nas - wszystkich żyjących, mieszkających i pracujących w Polsce.Politycy! Nie zabijajcie polskich mediów!Polskie media...

Deski kompozytowe czy drewniane? Jakie wybrać?

Budowa tarasu to niełatwe zadanie. Trzeba zaprojektować go w taki sposób, by dobrze komponował się zarówno z domem, jak i z ogrodem....

Jakie są ceny biur na wynajem w topowych lokalizacjach w Warszawie?

Przy wyborze lokalizacji trend jest niezmienny od lat, bowiem wśród najchętniej wybieranych dzielnic biurowych w Warszawie są Wola i Śródmieście. Świadczy o...

Weekend poza Warszawą, czyli najlepsze pomysły na krótki wypoczynek poza stolicą

Czasami najpiękniejsze przygody kryją się tuż za rogiem. Dla tych, którzy chcą oderwać się od rutyny i zgiełku stolicy, mamy kilka inspirujących...