„Dawno temu w Warszawie” kontynuacja „Ślepnąć od świateł” Jakuba Żulczyka już wkrótce w księgarniach!

4 września wystartowała oficjalna przedsprzedaż książki „Dawno temu w Warszawie”. Tytuł trafi na półki księgarń w całym kraju 16 października br. Jest to kontynuacja jednej z najgłośniejszych powieści ostatniej dekady.

Autor bestsellerowego ,,Ślepnąc od świateł”, Jakub Żulczyk, powraca do stworzonego przez siebie świata, aby tym razem zabrać czytelników jeszcze głębiej pod powierzchnię niemal dwumilionowego miasta, zaglądając wprost w ludzkie dusze. Książka ,,Ślepnąc od świateł” podbiła serca czytelników, sprzedając się w Polsce w nakładzie ponad 350 tysięcy egzemplarzy.

Nowa powieść kontynuuje losy znanych postaci, przenosząc nas do Warszawy w samym środku pandemii, gdzie obostrzenie goni obostrzenie i gdzie emocje sięgają zenitu. Jakub Żulczyk w swoim charakterystycznym stylu zabiera czytelników w podróż przez miejskie zakamarki i pokazuje złożone relacje ludzkie, tworząc opowieść, która poruszy nawet najtwardsze serca.

Masz newsa? Interesujesz się inwestycjami w Warszawie? Pisz do nas na adres: redakcja@nowawarszawa.pl Śledź nas na bieżąco na Facebooku.

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

Wiadomości

Polecane

Dom pod Konstancinem w cenie mieszkania premium? Solec przyciąga kupujących

0
Jeszcze kilka lat temu dla wielu osób szukających domu w prestiżowej lokalizacji pod Warszawą naturalnym wyborem był Konstancin-Jeziorna. Dziś coraz więcej kupujących odkrywa potencjał...
×