Cluster S.A. otwiera nową lokalizację biur serwisowanych w Warszawie

Cluster Offices, polski operator biur serwisowanych i przestrzeni coworkingowych, ogłosił plany otwarcia nowej lokalizacji przy ul. Siennej 75 w Warszawie. Ta strategiczna inwestycja rozszerza obecność spółki po sukcesach odniesionych w Krakowie i Katowicach, podkreślając zaangażowanie w dostarczanie elastycznych przestrzeni biurowych w kluczowych ośrodkach biznesowych Polski.

Nowe biuro zlokalizowane jest w Warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu, w sąsiedztwie ronda Daszyńskiego, ronda ONZ oraz zabytkowej Fabryki Norblina. Ta renomowana lokalizacja od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród firm poszukujących biur w stolicy. Wejście Cluster Offices z ofertą biur serwisowanych wzbogaci dostępne opcje zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i korporacji.

Na powierzchni 1800 m2 Cluster zaprojektował ponad 45 ergonomicznych biur serwisowanych różnej wielkości, które mogą być dostosowywane w zależności od potrzeb najemców. Na terenie znajdą się również przestronne sale konferencyjne z panoramicznym widokiem na Warszawę oraz przestrzenie wspólne utrzymane w wyjątkowym stylu, który ma na celu zapewnienie komfortowych warunków pracy.

Wśród unikatowych udogodnień warto wymienić:

  • przestronne lobby z wyjściem na taras widokowy,
  • panoramiczny widok na centrum biznesowej Warszawy,
  • pokój relaksu i medytacji z japońskimi matami futon,
  • mini siłownię,
  • game room z PlayStation i innymi grami.

Cluster umożliwia klientom personalizację przestrzeni biurowej, aby w pełni dostosować środowisko pracy do specyficznych wymogów i preferencji firm. Kompleksowa obsługa administracyjno-techniczna gwarantuje profesjonalne zarządzanie każdym aspektem działalności biurowej, pozwalając firmom skupić się na kluczowych wyzwaniach biznesowych.

Otwarcie warszawskiej lokalizacji Cluster Offices zaplanowano na początek lipca 2024 roku. W oczekiwaniu na ten moment zachęcamy do śledzenia aktualizacji za pośrednictwem mediów społecznościowych i strony internetowej www.clusteroffices.com, gdzie będą pojawiać się najświeższe informacje o postępach prac.

Masz newsa? Interesujesz się inwestycjami w Warszawie? Pisz do nas na adres: redakcja@nowawarszawa.pl Śledź nas na bieżąco na Facebooku.

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

Wiadomości

Polecane

WESTATE – lokalność to nasza siła. Tak budujemy nową jakość na...

0
W erze, w której coraz więcej firm działa szeroko i globalnie, WESTATE stawia na coś, co z pozoru wydaje się odwrotne – lokalność. Ale...