Sun & Fun Holidays wprowadza się do Adgar Park West!

Sun & Fun Holidays (Blue Style Sp. z o.o.) podpisało 10-letnią umowę najmu ponad 700 mkw powierzchni biurowej w Adgar Park West. Transakcja pokazuje, że przy ograniczonej liczbie nowych projektów oddawanych do użytku na rynku warszawskim, najemcy częściej stawiają na sprawdzone lokalizacje, przewidywalność kosztów i komfortowe środowisko pracy na lata.

Nowa siedziba touroperatora ma być przede wszystkim funkcjonalną bazą operacyjną zaprojektowaną z myślą o dalszym rozwoju organizacji. Zespół Adgar Poland przygotował powierzchnię od podstaw zgodnie z wytycznymi najemcy, który postawił naukład gabinetowy (od mniejszych pokoi po większe moduły) oraz szeroki dostęp do licznych sal spotkań. Zmiana będzie znacząca, firma dotychczas zajmowała bowiem biuro dwukrotnie mniejsze.

Decyzja o wyborze tej lokalizacji świetnie wpisuje się w szerszy kontekst rynkowy. Cushman & Wakefield wskazuje, że popyt pozostaje silny w strefach niecentralnych, takich jak Służewiec i korytarz Alej Jerozolimskich, które oferują atrakcyjne, konkurencyjnie wycenione alternatywy[1]. W 2025 r. łączny wolumen najmu w lokalizacjach poza strefą centralną wyniósł ok. 429 600 mkw, wobec ok. 395 000 mkw

rok wcześniej (ok. +9 proc. rdr.), co potwierdza rosnącą wagę tych obszarów w decyzjach najemców. W samym korytarzu Alei Jerozolimskich popyt brutto w 2025 r. sięgnął 106 100 mkw.

Najemcy kierują się dziś pragmatyzmem. Liczy się standard, jakość środowiska pracy, sprawne zarządzanie budynkiem i możliwość dopasowania przestrzeni do pracy zespołu. Długoterminowa decyzja Sun & Fun Holidays pokazuje, że w Adgar Poland umiemy skutecznie połączyć wysoką jakość powierzchni z indywidualnym podejściem do potrzeb biznesowych naszych klientów” – mówi Tomasz Stopka, Leasing and Flexible Solutions Manager w Adgar Poland.

Jak podkreśla przedstawiciel Sun & Fun Holidays, u podstaw wyboru Adgar Park West były takie aspekty jak rozwinięta sieć komunikacyjna, dostęp do rozbudowanej infrastruktury usługowej, przywiązanie do tej części Warszawy, ale też możliwość skorzystania z udogodnień na miejscu jak np. część gastronomiczna.

Masz newsa? Interesujesz się inwestycjami w Warszawie? Pisz do nas na adres: redakcja@nowawarszawa.pl Śledź nas na bieżąco na Facebooku.

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

Wiadomości

Polecane

Szukasz pomysłu na świąteczny odpoczynek? Wybierz się na spacer po warszawskiej...

0
Kolorowe tulipany Jarosława Koziary, rzeźby Marka Sułka na Placu Konesera, a także wiosenna atmosfera wśród ceglanej architektury. Centrum Praskie Koneser ponownie zaprasza mieszkańców Warszawy...
×