Q22 ma głównego najemcę

Umowę najmu podpisano zaledwie kilka dni temu. Głównym najemcą budynku u zbiegu Grzybowskiej i Jana Pawła II została firma doradcza Deloitte.

 

Szczegóły transakcji nie są na razie znane, ale wiadomo, że firma zajmie w Q22 kilkanaście pięter. Prawdopodobnie do 26 piętra włącznie. Kilka dni temu budynek w procesie certyfikacji, prowadzonym przez Buro Happold, osiągnął wynik 79,1 proc. Certyfikat BREEAM na poziomie Excellent otrzymało dotychczas dziesięć innych inwestycji biurowych w kraju (w tym projekt Echo Investment – Park Rozwoju w Warszawie). Wśród ocenianych elementów znalazły się m.in. efektywność energetyczna, zastosowane materiały, zdrowe środowisko do pracy czy też gospodarka odpadami.
Powstający Q22 będzie 155-metrowym wieżowcem oferującym ponad 50 tys. mkw. powierzchni biurowej. Zakończenie realizacji biurowca zaplanowano na pierwszy kwartał 2016 roku. Główny najemca ma się wprowadzić do budynku latem.

 

 

Możesz śledzić nas na Twitterze.nw57

Jesteśmy też na Facebooku. Dołącz do nas, dziel się opiniami.

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wiadomości

Polecane

slub w kosciele swietej anny warszawa

Nie przegap tej daty. W październiku rusza Festiwal Fotoforma 2026

0
Właśnie ogłoszono datę 4. edycji Festiwalu Fotoforma - święta fotografów i twórców wideo. To będą dwa dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z...
×