Fajerwerki na wesele to coraz bardziej popularna rozrywka!

  0
  32

  Ślub i wesele to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dlatego też ten dzień wymaga szczególnej oprawy, podkreślającej jego rangę. Pokazy fajerwerków na wesele to jeden z coraz szybciej rozwijających się trendów, zdobywający coraz wierniejsze rzesze fanów!

  Nowoczesne śluby i wesela – ile tak naprawdę zostało w nich tradycji?

  Współczesne śluby i wesela często różnią się bardzo od tych znanych w tradycyjnej formie i przypominają niejednokrotnie bardziej imprezę w gronie najbliższych, niż typowy ślub znany ze wspomnień naszych rodziców czy dziadków.

  Zmiany widać już w strojach Młodej Pary. Panie coraz częściej rezygnują z bieli, panowie zaś nie zawsze mają na sobie typowy ślubny garnitur. Pary coraz częściej przed zawarciem związku małżeńskiego mieszkają ze sobą, niejednokrotnie mają nawet wspólne potomstwo.

  Owe zmiany postępują coraz bardziej i przenoszą się także na sale weselne. Jeśli i tobie baloniki, wstążki, kwiaty i wodzirej wydają się już zbyt proste i nudne, postaw na nowoczesną atrakcję. To pokazy fajerwerków na wesele – trend, który zdeklasuje wszystkie inne atrakcje weselne w przedbiegach!

  pokazy-pirotechniczne-na-weselu

  Fajerwerki na wesele – dlaczego warto zdecydować się na taką atrakcję?

  Fotobudka, wodzirej, śmieszne zabawy i wyzwania, baloniki i konfetti – w tego typu rozrywce można uczestniczyć niemal na każdym weselu. Parom młodym coraz częściej zależy jednak na tym, by ich uroczystość była inna, niż wszystkie.

  W poszukiwaniu ciekawych alternatyw coraz więcej par decyduje się na fajerwerki na wesele. Wyjście z kościoła lub urzędu w oprawie zimnych ogni będzie doskonale uzupełnione przez kanonadę kolorowych ogni – przy wejściu na salę, w czasie krojenia tortu weselnego czy na zakończenie pierwszego tańca.

  Pomysłów na pokazy fajerwerków na wesele jest tyle, ile par, a możliwości wydają się być ograniczone wyłącznie wyobraźnią świeżo upieczonych małżonków.

  Jak zorganizować pokazy fajerwerków na wesele?

  Możliwości do tego, by swoje wesele uświetnić pokazem sztucznych ogni, są dwie:

  • zlecenie całości pokazu profesjonalnej firmie
  • samodzielna detonacja ładunków przygotowanych przez firmę.

  Odradza się organizowanie pokazów pirotechnicznych na własną rękę, bez uzyskania odpowiednich zgód od właściwych organów. Zdecydowanie lepiej oddać ją w ręce profesjonalistów, którzy w porozumieniu z tobą przygotują scenariusz pokazu. Podkład muzyczny i akcenty w odpowiednich momentach sprawią, że pokaz fajerwerków na wesele będzie niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla pary młodej, ale także wszystkich gości weselnych.

  Warto na taką uroczystość wybrać profesjonalnego fotografa i kamerzystę (opcjonalnie), by potrafił uchwycić piękno i wyjątkowość chwili!