„Wola Skwer” – nowe osiedle w Warszawie

Budimex Nieruchomości rozpoczął sprzedaż mieszkań w nowym projekcie na warszawskiej Woli – w pierwszym etapie Wola Skweru powstaną 172 mieszkania.

Budynek od strony ul. Obozowej utworzy zabudowę pierzejową – na parterze powstaną lokale usługowe, których rozświetlone witryny wprowadzą wielkomiejski klimat. Na elewacjach pojawią się modne szarości, biel i beże. Elementem wyróżniającym będą loggie osłonięte od strony ulicy szklanymi panelami. Główne wejście przybierze formę reprezentacyjnego holu. obozowa-wiz-2

Jak informuje Andrzej Miś, rzecznik Budimeksu Nieruchomości, I etap to 172 mieszkania od 2- do 5-pokojowych w jednym 6-piętrowym budynku. – Wszystkie będą z balkonem, tarasem, loggią bądź ogródkiem. Przekazanie kluczy zaplanowaliśmy na II kwartał 2021 roku – dodaje.obozowa-wiz-1

Skwer i amfiteatr dla mieszkańców
– Zieleń pojawi się zarówno przed budynkiem, jak i na dziedzińcach. Na zewnątrz zadbamy o trawnik i zaaranżuje małą architekturę. Powstanie nowy, ogólnodostępny skwer – mówi Andrzej Miś.
Z kolei wewnątrz ogrodnicy zazielenią dwa dziedzińce, wprowadzając urozmaicone formy – posadzą krzewy i trawy. Architekci krajobrazu przewidzieli także strefy siedzisk i pergole.
Rowerzyści skorzystają ze stojaków. Dla urozmaicenia patio zastosują różne powierzchnie posadzek. Jednak największą atrakcją będzie amfiteatr, który pozwoli na organizowanie sąsiedzkich spotkań i integracji bądź na wspólne oglądanie slajdów z wakacji. Natomiast plac zabaw dla dzieci powstanie wraz z II etapem osiedla.

Jesteś świadkiem wydarzenia w Warszawie lub chcesz podzielić się informacjami na temat nowych inwestycji?  Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub pisz redakcja@nowawarszawa.pl

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

Wiadomości

Polecane

Noc Wieżowców debiutuje w Katowicach.Ikonę miasta .KTW możesz zobaczyć nocą!

0
18 maja mieszkańcy Śląska po raz pierwszy będą mogli wziąć udział w Nocy Wieżowców. To już czwarta edycja tego wydarzenia, które co roku przyciąga...
×