Tramwaj na Rakowieckiej – kolejny etap robót

Rakowiecka odzyska połączenie z Puławską. Od piątku, 29 listopada, tramwajarze budujący nowy odcinek torowiska otworzą przejazd między Wiśniową a Puławską. Rozpoczynają się prace na skrzyżowaniu z aleją Niepodległości.

Nowe torowisko powstaje na Rakowieckiej, między Puławską a aleją Niepodległości. Gotowe są już rozjazdy na skrzyżowaniu z Puławską. Kończą się też główne prace między Puławską a Sandomierską, gdzie na sporym odcinku położone są już szyny. Na pozostałym fragmencie ulicy Rakowieckiej trwa przebudowa podziemnych instalacji.

default

Wraca połączenie z Puławską

Od piątku, 29 listopada, od godziny 22:00 kierowcy jadący ze Śródmieścia odzyskają skręt w prawo, w Rakowiecką. Na Rakowieckiej, pomiędzy Puławską a Wiśniową, będą dwa kierunki ruchu. Kierowcy pojadą po jednym pasie w każdą stronę, a na Puławską wyjadą tylko w prawo.

Prace przy alei Niepodległości

Od niedzieli, 1 grudnia, od godziny 22:00 ulica Rakowiecka zostanie zamknięta – pomiędzy aleją Niepodległości a ulicą Kazimierzowską. Odcinek od Kazimierzowskiej do Wiśniowej zostanie zwężony. Będzie tu po jednym pasie w każdą stronę.

Zamknięty fragment Rakowieckiej będzie można ominąć aleją Niepodległości – do Stefana Batorego lub Madalińskiego. Trasy autobusów pozostaną bez zmian.

Dojazd do posesji zlokalizowanych wzdłuż zamkniętego odcinka będzie od strony ulicy Wiśniowej. Mieszkańcy przejadą przez plac budowy.

Masz newsa? Interesujesz się inwestycjami w Warszawie? Pisz do nas na adres: redakcja@nowawarszawa.pl Śledź nas na bieżąco na Facebooku.

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

Wiadomości

Polecane

Archicom daje przykład ekourbanizmu budujące Stację Wola i dobrostan jej mieszkańców

0
Jedni chcą mieszkań z dala od miejskiego zgiełku, inni pragną mieć sklepy, usługi, szkoły i pracę w perspektywie krótkiego spaceru lub kilkuminutowej podróży komunikacją...
×