Ronson sprzedał 50% mieszkań na osiedlu Moko

  0
  37

  Ronson Development sprzedał ponad połowę z 326 mieszkań oferowanych na osiedlu Moko na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów. W ofercie znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 29 m2 do 139 m2. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest na II kwartał 2016 r., a drugiego na IV kwartał 2016 r.

   

  – Moko to jeden z najpopularniejszych projektów w naszej ofercie. Klientów z pewnością zachęca doskonała lokalizacja osiedla, które położone jest niedaleko Galerii Mokotów, Parku Królikarnia, Pola Mokotowskiego, a także zagłębia biurowego na Służewcu. Czyni to z projektu nie tylko bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania, ale także ciekawą okazję inwestycyjną – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

  Osiedle Moko składa się z czterech budynków oferowanych w dwóch etapach. Łącznie powstanie 326 mieszkań (166 w ramach pierwszego etapu i 160 w drugim etapie) oraz 19 lokali usługowych. Generalnym wykonawcą obu etapów jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Jems Architekci.

  Osiedle Moko będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Mieszkania będą posiadały drewniane okna, przestronne balkony, a lokale na ostatnich kondygnacjach tarasy o powierzchni nawet 126 m2. Ponadto pomiędzy budynkami powstaje zielony dziedziniec z bogatą roślinnością. W ofercie znajduje się pełen przekrój rozkładów – od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Ceny zaczynają się od 7 990 zł brutto za m2.

  Benefity na osiedlu Moko

  Na osiedlu Moko powstanie wyjątkowy klub rozrywki dla mieszkańców. W starannie zaaranżowanym przez Ronsona pomieszczeniu znajdzie się między innymi stół bilardowy, telewizor, konsola do gier, automaty do kawy i innych napojów. Klub Moko pozwoli mieszkańcom na integrację i chwilę relaksu na terenie własnego osiedla.

  Ponadto, tuż obok osiedla Ronson we współpracy z miastem buduje plac miejski o powierzchni ok. 1 800 m2, który będzie przestrzenią publiczną, dostępną dla wszystkich. Wypełnią go doniczki z drzewami, ławki, ozdobna kostka brukowa oraz liczne trawniki. Planowane są również minifontanny tryskające z chodnika.