Planujesz weekend nad morzem? Skorzystaj z atrakcyjnych promocji od PKP Intercity i kup bilety na relację Warszawa-Gdańsk w atrakcyjnej cenie!

  0
  29

  Polskie morze zachwyca swoim urokiem o każdej porze roku. Warto odwiedzić je nie tylko w sezonie, gdy pogoda sprzyja kąpielom i wylegiwaniu się na plaży, lecz także jesienią i zimą, kiedy nadmorskie miejscowości wciąż oferują nam rzesze atrakcji. Park Oliwski, Muzeum II Wojny Światowej oraz Europejskie Centrum Solidarności to miejsca, które trzeba zobaczyć. Nie sposób pominąć także Gdańskiego ZOO i pięknej starówki, która zachwyci nas bogactwem malowniczych uliczek oraz szeroką ofertą gastronomiczną i rozrywkową. Wystarczy wsiąść w pociąg Warszawa-Gdańsk, aby szybko i tanio znaleźć się w tej nadmorskiej miejscowości.

  Wsiąść do pociągu…

  Podróż nad morze może być wspaniałą przygodą – pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni środek lokomocji. Taki, który pozwoli nam spędzić czas w komfortowych warunkach. Pyszna kawa, poczytanie ulubionej książki lub obejrzenie serialu w podróży sprawiają, że możemy odpocząć i zrelaksować się jeszcze przed dotarciem do miejsca docelowego. Jeśli zadbamy o wybór odpowiedniego środka transportu, już sama podróż do Gdańska będzie przyjemnością.

  Zalety podróżowania pociągiem

  Podróże pociągiem zyskują coraz większe grono zwolenników. Nie sposób się temu dziwić, ponieważ przemieszczanie się tym środkiem lokomocji należy do najwygodniejszych. Jakie są zalety takiego podróżowania? Przede wszystkim:

  • krótki czas podróży – relację Gdańsk-Warszawa pokonamy błyskawicznie. Nie stracimy czasu na stanie w korkach ani odprawę lotniskową. Jeśli wybierzemy relację Pendolino, podróż wyniesie 2 godziny 46 minut, a jeżeli zdecydujemy się relację Intercity – 3 godziny 19 minut;
  • komfortowe warunki – podróż pociągiem upłynie w przyjemnych i komfortowych warunkach. W przedziałach możemy korzystać z urządzeń elektronicznych oraz oferty wagonu restauracyjnego. Wszyscy, którzy chcą się zrelaksować, mogą udać się do Strefy Ciszy;
  • duża liczba połączeń – PKP Intercity oddało do dyspozycji podróżujących różnorodne rodzaje połączeń, dzięki czemu każdy wybierze dogodną dla siebie porę podróżowania. Możemy wybrać poranną, popołudniową, wieczorną, a nawet nocną relację;
  • dworzec w dogodnej lokalizacji – dworce kolejowe znajdują się w dogodnych lokalizacjach, do których z łatwością dotrzemy komunikacją miejską lub spacerem. Nie musimy tracić czasu na dojazd na podmiejskie lotnisko oraz korzystać z kilku środków lokomocji;
  • atrakcyjna cena biletu – dzięki promocjom od PKP Intercity, podróż Warszawa-Gdańsk możemy odbyć nawet z 67% zniżką! Przewoźnik przygotował dla nas limitowane i nielimitowane oferty, które obowiązują na trasach objętych promocją.

  Wybierz jedną z promocji i oszczędzaj!

  Chcąc kupić tani bilet do Gdańska, mamy do wyboru kilka atrakcyjnych ofert od PKP Intercity. Jeśli chcemy nabyć bilety wcześniej, warto skorzystać z promocji „Wcześniej taniej”. Kupując bilet z wyprzedzeniem, możemy liczyć nawet na 30% zniżkę od ceny regularnej. Jeśli natomiast szukamy tanich połączeń na trasach objętych promocją, to powinniśmy przyjrzeć się pulom tanich biletów „Super Promo” i „Promo”, dzięki którym bilety nabędziemy nawet z 67% zniżką.

  Gdzie kupić promocyjne bilety na PKP Intercity?

  Przewoźnik PKP Intercity wyszedł naprzeciw oczekiwaniom podróżujących i umożliwił nabycie biletów na kilka wygodnych sposobów. Tanie bilety na połączenia, w tym na relację Warszawa-Gdańsk, możemy kupić:

  – na wszystkich dworcach kolejowych na terenie kraju;

  – w praktycznych biletomatach, zlokalizowanych w różnych polskich miastach. Na stronie PKP Intercity można sprawdzić, w którym miejscu znajdziemy najbliższy;

  – poprzez aplikację mobilną IC Mobile Navigator, którą możemy ściągnąć na telefon lub tablet z dostępem do internetu;

  – poprzez stronę internetową. Wystarczy odwiedzić stronę PKP Intercity i skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się w prawym górnym rogu strony.

  Szukasz tanich biletów do Gdańska? Skorzystaj z atrakcyjnych promocji od PKP Intercity i ruszaj relacją Warszawa-Gdańsk nad morze!