Nike Metcon buty idealne do treningu

  0
  146

  Każde buty treningowe pełnią funkcję ochronną, dlatego zaleca się w nich ćwiczyć, aby nie uszkodzić stopy. Niestety wiele osób ma nieprawidłowo rozwinięte mięśnie kostek, głównie z powodu braku treningu w tym zakresie. W konsekwencji zwiększa się ryzyko kontuzji podczas ćwiczeń na siłowni. A buty sportowe nike zapobiegają tym problemom. Zdrowie stawów kolanowych i biodrowych, a także kręgosłupa zależy od odpowiednich butów do biegania. Buty treningowe Nike Metcon spełniają wszystkie te kryteria.

  Jakie powinny być idealne buty do treningu?

  Niektóre buty treningowe pozwalają wykonywać ćwiczenia przy minimalnym ryzyku. Na przykład Nike metcon 6 są bardzo przewiewne i pomagają utrzymać chłód podczas treningów. Są idealne do intensywnych treningów z dużymi ciężarami i są przeznaczone do noszenia bez rozpinania sznurówek. Modele linii metcon są jednymi z najwygodniejszych elementów nike, z elastyczną, oddychającą cholewką i efektywnym kołnierzem. Ukryta podeszwa zewnętrzna i twarda guma w pięcie zapewniają trwałość i stabilność podczas intensywnych treningów. Marka nike dba o amortyzację indywidualną, dlatego utwardzona pianka w pięcie zapewnia idealne dopasowanie, a miękka przednia część stopy amortyzuje ruchy podczas intensywnych treningów.

  Co mówią sportowcy o butach do treningu metcon 6?

  Nike Metcon 6 to nowa generacja wszechstronnych butów do treningu crossowego o całkowicie przeprojektowanej konstrukcji.To idealny model do treningu Crossfit i jest najbardziej wyrafinowanym modelem w linii Metcon. Co zachwyciło sportowców i ludzi aktywnych fizycznie w tych butach treningowych nike? Doskonała wentylacja, pewny chwyt, elastyczność i wygoda pomogą pracować z maksymalnymi efektami. Niezwykle przewiewna wersja, zapewnia doskonałe dopasowanie, wytrzymuje ruchy pchania i ciągnięcia podczas intensywnych treningów z dużymi ciężarami, zapewniając stabilność i trwałość.Ta wersja, nike metcon ma lekką siateczkową cholewkę, która umożliwia cyrkulację powietrza i utrzymuje stopy w idealnych warunkach. Solidne, zgrzewane panele podkreślają konstrukcję i wzmacniają siateczkowy materiał bez pogorszenia oddychalności stopy. Model ma wzmocnioną piętę, która daje wsparcie i bezpieczną blokadę pięty.

  Przeprojektowana podeszwa środkowa jest bardziej miękka i elastyczna w przedniej części stopy, dzięki czemu ten but jest idealny zarówno do biegania, jak i do treningów cardio. Mocniejsza pięta amortyzująca i stabilizująca stopę podczas podnoszenia ciężarów oraz solidna podstawa do treningu siłowego. Ukierunkowana ochrona antywibracyjna: pianka jest mocniejsza pod piętą, zapewniając sprężystość i miękkość z przodu, aby przeciwdziałać wibracjom przy silnym uderzeniu. Zaawansowany wzór bieżnika podeszwy składa się z elementów, które dosłownie trzymają powierzchnię, aby zapewnić pewny chwyt. Gumowa podeszwa zewnętrzna biegnie wysoko po bokach buta, zapewniając skuteczną przyczepność podczas wspinaczki po linie. Elastyczne nacięcia Flex zapewniają naturalną elastyczność i swobodę ruchów.

  Jakie powinny być wygodne buty do biegania?

  Pięta powinna ściśle przylegać do buta, ale nie powinny uciskać. Również dopasowanie nie powinno być zbyt luźne, może to prowadzić do otarć. Podczas robienia kroku do przodu, stopa nie powinna poruszać się wewnątrz buta. Podeszwa zewnętrzna i cholewka muszą zginać się wraz ze stopą bez uciskania ani zsuwania się. Buty do treningu mają zapewniać pięcie stabilność i amortyzować wstrząsy. Natomiast gumowe elementy na podeszwie zewnętrznej oraz po bokach muszą dać dobrą przyczepność na podłodze. Dzięki czemu będą wygodne podczas chodzenia i biegania na krótkich dystansach.

  Ważna jest również wyjmowana wkładka umożliwiająca regulację wysokości pięty a także gwarantująca amortyzację i stabilizację, dzięki czemu są to doskonałe buty do biegania, jak i treningu cardio. Nike Metcon 6 zapewniają ochłodę, gdy sportowiec daje z siebie wszystko podczas ćwiczeń. Przetrwają próbę podnoszenia ciężarów i treningu o wysokiej intensywności, aby zapewnić stabilność. Doskonała oddychalność i komfort w połączeniu z trwałością i sprężystością sprawiają, że ten wytrzymały but jest idealnym partnerem do realizacji najbardziej ambitnych celów fitness.

  Więcej na https://adrenaline.pl/pol_m_Mezczyzni_Buty_Nike_Metcon-13450.html

  Artykuł Sponsorowany