Mokotów jest dobry na wszystko

  0
  24

  Mokotów to jedna z najbardziej lubianych przez warszawiaków dzielnic. Wielu z nich uważa, że żyje się tam najlepiej z uwagi na bogatą infrastrukturę i spore obszary zieleni. To dzielnica dość kameralna, ale jednocześnie dobrze skomunikowana ze ścisłym centrum. Można by rzec, że do szczęścia nic nie brakuje. I to pewnie prawda. Niestety: każde życie, nawet najlepsze, prędzej czy później się kończy. I co wtedy?

  Nie tylko każde miasto, ale i wiele dzielnic ma “swoje” zakłady pogrzebowe, które zrosły się z lokalnym krajobrazem tak, że ich nie zauważamy. Jednak, gdy nadejdzie smutny moment żałoby – przypominamy sobie o ich istnieniu. Jednym z takich zakładów pogrzebowych jest Cerber, który organizuje pogrzeby na warszawskim Mokotowie Na przestrzeni wielu lat działalności firma ta zdobyła miano zakładu pogrzebowego rzetelnego, solidnego i niezawodnego. Wszystko to za sprawą pracowników, którzy wykazują się wysoką kulturą osobistą i ogromną empatią. Dzięki ich zaangażowaniu rodzina zmarłego, odciążona z wielu formalności, może godnie pożegnać się ze swoim bliskim. Pracownicy Cerber pomagają na każdym kroku. Zajmują się nawet kwestiami biurokratycznymi w urzędach, kościołach, na cmentarzach czy w ZUS-ie. Firma dysponuje także nowoczesnymi karawanami, w tym Jaugarem XF Grand Aurora Pilato, Mercedesem Vito czy Mercedetem W 212 Toska Pilato.

  Dyskretne wsparcie
  Cerber dba przede wszystkim o to, aby osoby, którym przyszło pożegnać bliską osobę miały w tym trudnym czasie maksymalne wsparcie. Dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego starają się spełnić wszelkie życzenia tych, którzy u nich szukają pomocy w organizacji uroczystości żałobnych. Firma działa w zasadzie przez całą dobę, pełniąc nocny dyżur telefoniczny. Biuro domu pogrzebowego Cerber jest mobilne – aby omówić szczegóły usługi pogrzebowej nie trzeba koniecznie iść albo jechać do siedziby firmy, ale można zażyczyć sobie spotkania w wybranym miejscu czy nawet we własnym domu. Nie tylko na Mokotowie, ale w każdym miejscu Warszawy oraz okolic. Co ważne – poprosić o takie spotkanie można o każdej godzinie przez siedem dni w tygodniu. Cerber to zakład pogrzebowy, który zajmuje się wszelkimi formalnościami w kościele czy na cmentarzu. W razie potrzeby zajmuje się także kwestiami urzędowymi czy sprawami związanymi z firmami ubezpieczeniowymi.

  pogrzeby-mokotow-cerberTransport zmarłych i kremacja
  Nie zawsze śmierć następuje w bliskości miejsca zamieszkania. Dlatego Cerber świadczy także usługę transportu zwłok i to na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Karawany należące do firmy posiadają wszelkie stosowne certyfikaty jakościowe i higieniczne Sanepidu. Cerber zajmuje się również kremacją zwłok – po dopełnieniu wszystkich wymogów proceduralnych w tym zakresie. To rozwiązanie znajduje coraz większe grono zwolenników. Tym bardziej, że kremacje od kilkudziesięciu lat są uznawane przez Kościół Katolicki. Dodatkowo takie pogrzeby są tańsze niż te tradycyjne a sam pochówek nie wymaga spełnienia tak wielu warunków, ile należy spełnić w przypadku wyboru tradycyjnej metody grzebania.

  Średnia wieku społeczeństwa polskiego jest coraz wyższa. I choć nieraz zdaje się młodym, że są jak bogowie i będą żyć wiecznie – tym bardziej, gdy któryś z koncernów farmaceutycznych wynajdzie współczesną ambrozję – to jednak pewnie, zanim się to faktycznie stanie, przeminie niejedno pokolenie. Nie tylko na Mokotowie.