AVG Ultimate – najlepszy antywirus BEZ LIMITU STANOWISK

  0
  4
  Young colleagues discussing ideas in coworking office.

  Wielu osobom dobry antywirus kojarzy się jedynie ze skanerem i funkcją wykrywania oraz usuwania wirusów. Tymczasem ataki hakerskie stają się coraz bardziej wyrafinowane i coraz częściej wykorzystują inne luki w zabezpieczeniach. Dlatego też dobry antywirus musi mieć dodatkowe funkcje, by w pełni chronić użytkownika. Oto AVG Ultimate, który zapewnia taką ochronę.

  Poznaj jego funkcje, dzięki którym możesz poczuć się bezpiecznie.

  1. Ochrona prywatności. Masz ulubione pliki, dane i zdjęcia, których nie chcesz upubliczniać? Ultimate zatroszczy się o to, by były bezpieczne. Możesz je zamknąć w wirtualnym sejfie (do którego tylko ty masz hasło). Przed szperaniem obcych po dysku chroni cię zapora ogniowa, która nie wpuści nikogo na twój komputer. Dobry antywirus zapewnia dyskrecję i troszczy się o prywatność.
  2. Bezpieczna poczta. Lubisz mailować ze znajomymi, pisać maile? Ultimate sprawi, że twoja poczta będzie wolna od wirusów, złośliwych załączników, spamu i fałszywych linków. Zainstalowane filtry wychwytują wszystkie wiadomości, które nie powinny trafić do skrzynki odbiorczej. Dobry antywirus powinien dbać o bezpieczeństwo korespondencji.
  3. Bezpieczny Internet. Wiesz na ile zagrożeń jest narażony każdy miłośnik surfowania w sieci? Dzięki Ultimate nie musisz się nimi przejmować. Zainfekowane strony, pliki do pobrania z ukrytymi wirusami, fałszywe witryny banków nie są już twoim problemem. Dobry antywirus, będzie monitorować dla ciebie bezpieczeństwo sieci.
  4. Ochrona przed każdym rodzajem zagrożeń. Ciągle czytasz o nowych sposobach ataków hakerskich? Ultimate chroni cię również przed tymi najnowszymi. Złośliwe oprogramowanie ransomware, które szyfruje pliki i każe płacić okup za ich oddanie nie będzie mogło ci nic zrobić. Nie uda się też podglądanie przez kamerę, która masz w laptopie, bo Ultimate chroni cię przed jej nieautoryzowanym wykorzystywaniem. Dobry antywirus musi sobie radzić również z takimi atakami.
  5. Optymalizacja pracy komputera. Masz wrażenie, że komputer ostatnio nieco zwolnił, a programy ładują się strasznie długo? Być może potrzebna mu optymalizacja. Ultimate sprawdza na bieżąco, czy twój sprzęt działa na najlepszych ustawieniach i pomaga utrzymać go w najwyższej formie. Dobry antywirus musi się troszczyć również o stan komputera.
  6. Więcej miejsca na dysku. Nie mieszczą ci się pliki, zdjęcia i filmy, a system krzyczy, że ma mało miejsca? Ultimate rozwiązuje ten problem. Dzięki narzędziom do oczyszczania i optymalizowania dysku (disc cleaner i defragmentator) sprawia, że wszystkie zasoby są zapisane tam, gdzie powinny być. Usunie również pliki podwójne, tymczasowe i pozostałości po instalacji. Z dobrym antywirusem będziesz mieć zawsze pod dostatkiem wolnego miejsca na dysku.

  AVG Ultimate ma także łatwy w nawigacji panel administracyjny, gdzie ustawisz wszystko pod swoje potrzeby. Dodaliśmy też funkcję zdalnego czyszczenia komputera w razie infekcji – zrobisz to np. korzystając z telefonu.

  Wybierz dobry antywirus by zabezpieczyć komputer najlepiej jak to możliwe!

  Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG oraz antywirusa AVG Ultimate

   

  avg_ultimate1