SERWIS O ŻYCIU W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ I ARCHITEKTURZE

REDAKCJA

REKLAMA

Nowocześnie i kompleksowo. Wyjątkowe możliwości organizacji eventów w warszawskim Arche Hotel Krakowska

Strona główna Nieruchomości Hotele Nowocześnie i kompleksowo. Wyjątkowe możliwości organizacji eventów w warszawskim Arche Hotel Krakowska

Kolekcja Hoteli Arche dała się już poznać swoim gościom, a także managerom i organizatorom, jako dostawca usług jakości premium, z innowacyjnymi propozycjami i niebanalnym, eleganckim klimatem. Warto zauważyć ofertę, którą jeden z warszawskich hoteli tej sieci, Arche Hotel Krakowska, wprowadził niedawno na rynek. To kompleksowa obsługa eventów, konferencji, gal oraz wszelkiego rodzaju spotkań firmowych i rodzinnych. Potencjał obiektu w połączeniu z propozycjami hotelu dają niezwykłe możliwości poszukującym w Stolicy miejsca na organizację imprezy.

  Oferta Arche Hotel Krakowska to przede wszystkim  wygodne, przestronne, nowocześnie zaprojektowane i kompletnie wyposażone sale konferencyjne. Największa z nich, Fuksja, po połączeniu z Foyer na tym samym piętrze, ma powierzchnię ok. 1000 m2. To przestrzeń umożliwiająca organizację spotkań na dużą skalę: gali, targów, konferencji lub wykładów. Dodatkowym atutem Arche Hotel Krakowska jest baza noclegowa – hotel może zapewnić do 800 miejsc zakwaterowania w trakcie trwania imprezy. Do tych unikalnych warunków w ostatnim czasie dołożono jeszcze kompleksowe usługi agencji eventowej, która zaplanuje i sprawnie poprowadzi całe wydarzenie od scenariusza imprezy, scenografii i nagłośnienia, przez logistykę przyjęcia gości, po specjalnie skomponowane menu kuchni hotelowej.

Sale konferencyjne Arche Hotel Krakowska

Hotel ma do dyspozycji 17 sal konferencyjnych z funkcjonalnym systemem przesuwanych ścian, pozwalającym wydzielać mniejsze lub większe przestrzenie w zależności od typu spotkania i potrzeb organizatorów. 

Największa z sal, Fuksja, to aż 700 miejsc siedzących, 5,2 metra wysokości i możliwość wprowadzenia na scenę obiektów wielkogabarytowych (samochodu lub innych elementów scenografii). Jak wspomniano we wstępie, Fuksja wraz z Foyer może tworzyć przeszklone piętro konferencyjne o łącznej powierzchni 1000m2. Urządzenia sali dają możliwość jej podziału na 6 mniejszych, dedykowanych np. spotkaniom tematycznym. W zależności od frekwencji i charakteru wydarzeń, powstałe pomieszczenia można wyposażyć w rzędy krzeseł lub zamówić stoły konferencyjne i bankietowe.

Równie dużo możliwości aranżacyjnych dają pozostałe systemy kompaktowych, ergonomicznie zaprojektowanych sal. Systemy Marengo, Ametyst, Rubin, Szafir, Lila, Umbra, Lazur, Indygo i Heban to możliwość organizacji szkoleń, warsztatów, a także kameralnych przyjęć z połączeniem stref bankietowej i gastronomicznej. 

Innowacyjna i nowoczesna infrastruktura konferencyjna Arche Hotel Krakowska to z pewnością warta zainteresowania propozycja dla poszukujących miejsca na organizację dużych i mniejszych wydarzeń eventowych w Stolicy.

Dokładne zestawienie i opisy sal Arche Krakowska można znaleźć na stronie Hotelu:

https://www.archehotelkrakowska.pl/konferencje

Kompleksowa organizacja spotkań w Arche Hotel Krakowska

Dużym ułatwieniem dla organizatorów spotkań będzie przygotowana przez Hotel oferta organizacji eventów. Arche Hotel Krakowska ma do dyspozycji bazę specjalistów oraz pełne zaplecze logistyczne w postaci profesjonalnego sprzętu. W ramach usług można zlecić wykonanie lub skorzystać na zasadach najmu z następujących rozwiązań:

 • scenariusz eventowy oraz szczegółowo zaplanowane ścieżki uczestników wydarzenia 
 • obsługę konferansjera
 • obsługę nagłośnienia i dźwięku
 • obsługę oświetlenia
 • profesjonalne rzutniki i ekrany prezentacyjne
 • dekoracje świetlne
 • dekoracje kwiatowe
 • projekt i realizacje scenografii
 • logistykę zakwaterowania gości
 • rejestrację uczestników
 • opiekę pilota
 • projekt oraz druk ulotek, planów konferencji itp
 • menu

Kompleksowa oferta pozwala profesjonalnie zorganizować spotkanie o dużej skali i międzynarodowym zasięgu. Jest jednocześnie wygodnym rozwiązaniem – wszystko czego potrzeba do realizacji eventu znajdziemy w jednym miejscu, funkcjonalnie ze sobą powiązane. Dzięki temu Arche Hotel Krakowska to miejsce, które warto wziąć pod uwagę, kiedy myślimy zarówno o rocznicowej gali firmowej jak i eleganckim weselu lub innym rodzinnym przyjęciu. Każdy styl imprezy spotka się tu z profesjonalnym podejściem, właściwym dla gatunku wydarzenia.  

Więcej o kompleksowej ofercie Arche Krakowska na stronie Hotelu:

https://www.archehotelkrakowska.pl/organizacja-eventow

Infrastruktura hotelowa do dyspozycji uczestników eventów

Hotele Kolekcji  Arche znane są z niebanalnych lokalizacji i stylu w jakim przyjmują gości. Sieć wybiera obiekty z historią, charakterem i rozmachem. Arche Hotel Krakowska wpisuje się w ten trend. To nowoczesny budynek inspirowany stylem Art Deco, położony 7 km od centrum Warszawy i 3 km od Lotniska Chopina. Taka lokalizacja dodatkowo wspiera walory centrum konferencyjnego – adres jest dobrze skomunikowany i dostępny. Klimat wnętrz to stylowy, elegancki design z sentymentalnymi dodatkami w stylu vintage.  

Cały obiekt przystosowano do wielu funkcji i wyposażono w zestaw atrakcyjnych propozycji dla spędzających w nim czas. Do dyspozycji gości udostępniono:

 • 338 pokoi i 18 apartamentów  –  razem ok. 800 miejsc noclegowych dla uczestników konferencji lub innych spotkań. 
 • restaurację z doskonałą kuchnią mogącą obsłużyć 250 gości
 • kawiarnię słynącą z serwowanych ciast i deserów – do dyspozycji w czasie przerw i koktajli
 • bar czynny 24 godziny na dobę,  umożliwiający organizację nieformalnych, wieczornych spotkań integracyjnych
 • spa z sauną oraz przestronną siłownię
 • rejestrację hotelu czynną 24 godziny na dobę
 • parkingi na dwóch kondygnacjach

Dzięki sprawnej logistyce i współpracy wszystkich hoteli Kolekcji Arche, istnieje możliwość rezerwacji całego obiektu dla uczestników jednego wydarzenia. (Oczywiście w terminie zarezerwowanym z wyprzedzeniem, potrzebnym na organizację tego typu przedsięwzięcia.) Ta możliwość to dodatkowa zaleta, która powoduje, że oferta Arche Hotel Krakowska to unikalna propozycja dla poszukujących centrum konferencyjno-eventowego. Warto poznać i zanotować możliwości obiektu – być może, szczególnie dzięki swojej kompleksowości, okażą się one bezkonkurencyjne w chwili wyboru miejsca do organizacji firmowej lub rodzinnej imprezy w Stolicy.  

Więcej informacji na temat infrastruktury, wyposażenia i charakteru obiektu, a także kontakt w sprawie organizacji eventów na stronie Hotelu:

https://www.archehotelkrakowska.pl/organizacja-eventow

Znane wydarzenie w Arche Hotel Krakowska? – Miss Warszawy 2022

Jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych eventów jaki miał miejsce w ostatnim sezonie w Arche Hotel Krakowska był wieczór Miss Warszawy 2022. Wydarzenie transmitowano na żywo w kanale telewizyjnym Super Polsat i retransmitowano w  Eska TV. Dla potrzeb realizacji zainstalowano dźwig z kamerą oraz stanowiska operatorów oświetlenia i nagłośnienia w największej z sal (Fuksja). Przy okrągłych stołach zasiadło 350 osób: jury, zaproszeni goście oraz sponsorzy. Swoją obecnością wieczór uświetnili politycy i celebryci. Całe spotkanie poprowadzili Krzysztof Ibisz i Filip Antonowicz. Zaplecze logistyczne Arche Hotel Krakowska umożliwiło wygodną instalację dwóch ciężarówek transmisyjnych na parkingu przed obiektem. Wszystkie ekipy oraz goście znaleźli wygodne zakwaterowanie lub zaplecze dla swoich działań. Styliści, wizażyści oraz ekipy artystyczne otrzymały do dyspozycji własne pomieszczenia. Królową wieczoru okazała się wybrana na najpiękniejszą Warszawiankę Ewa Dołęga – Dołęgowska. Hotel, zgodnie z jedną z najważniejszych maksym całej marki Arche: “Witamy optymistycznie – działamy optymistycznie” przyznał nagrodę Miss Optymizmu, która powędrowała do rąk pięknej i uśmiechniętej Agnieszki Siedleckiej. Klasa gali, jej rozmach i wyjątkowa atmosfera, do której można powrócić oglądając nagrania, pokazuje, że Arche Hotel Krakowska to obiekt bardzo dobrze przygotowany na tego typu wydarzenia. Warto dopisać go na stałe do miejsc wyjątkowych w kalendarzu organizatora imprez w stolicy.   

Więcej na temat obiektu:

https://www.archehotelkrakowska.pl/

Wiadomości

Wojewoda Mazowiecki opóźniał otwarcie dwóch nowych stacji metra!

Druga linia metra wydłużyła się o dwie nowe stacje. To Ulrychów i Bemowo. Ze stacji Trocka pasażerowie dojadą w ten rejon...

Znikający Mural – wyjątkowe dzieło, które powstało na Placu Europejskim

Wczoraj oficjalnie odsłonięto niezwykłe dzieło, które powstało na Placu Europejskim – Znikający Mural. Tematyka muralu nawiązuje...

Plac Pięciu Rogów coraz bliżej otwarcia!

Dobiega końca przebudowa skrzyżowania ul. Chmielnej, Zgoda, Brackiej i Szpitalnej. Ostatnim etapem jest wprowadzenie stałej organizacji ruchu na tzw. Placu...

Medycyna wraca na Uniwersytet Warszawski

29 czerwca, po uzyskaniu pozytywnej opinii przez członków Senatu UW, prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW, podpisał zarządzenie o utworzeniu Wydziału...

Startuje sprzedaż mieszkań w inwestycji Nova Viva Garden na warszawskiej Białołęce

Rozrasta się koncept mieszkaniowy Viva Garden realizowany przez Victorię Dom na warszawskiej Białołęce. Najnowsza część tej...

Miejska dotacja na konserwację wyjątkowej świątyni

Trwają prace konserwatorskie w przyklasztornym kościele karmelitek bosych przy ul. Krakowskie Przedmieście 62. Ściany niewielkiej świątyni o wyjątkowej wartości artystycznej zdobione...

Polecane

Festiwalowe Lato Konesera czas start! Magnetyczne wydarzenia na Pradze przez całe wakacje

Sześć intrygujących festiwali, wspaniałe wystawy, spektakle teatralne, warsztaty i dziesiątki innych wydarzeń. Tak w telegraficznym skrócie wygląda harmonogram Festiwalowego Lata Konesera. Podczas...

Skąd się wziął Pałac Kultury i Nauki?

Pałac Kultury i Nauki jaki jest, każdy widzi. Jedni nazywają go radzieckim stemplem, wypalonym siłą na polskiej ziemi symbolem dominacji wrogiego...

Trzecia edycja największego targu roślin doniczkowych w Warszawie! 23-24 kwietnia 2022

W najbliższy weekend w Koneserze odbędzie się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Po raz trzeci wydarzenie zawita do...

“WARSZAWSKIE NOCE I DNIE” WYSTAWA BY HASHTAGALEK

Od 9 kwietnia w woonerfie Haberbuscha i Schielego na terenie Browarów Warszawskich możecie podziwiać wystawę "WARSZAWSKIE NOCE I DNIE" autorstwa Aleksandra...

X edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 w randze Mistrzostw Europy!

Już 21 maja do warszawskiego biurowca Rondo 1 ponownie zawitają najlepsi biegacze po schodach z Polski i Europy. Bieg Na...

Miasto Moje – osiedle zaprojektowane z myślą o rodzinach

Białołęka należy obecnie do najprężniej rozwijających się dzielnic stolicy. Powstaje tu wiele inwestycji mieszkaniowych, a w tym Miasto ...