SERWIS O ŻYCIU W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ I ARCHITEKTURZE

REDAKCJA

REKLAMA

Wojciech Szubert i Gran Holding – czyli jak połączyć wiedzę, doświadczenie i pasję w tworzeniu biznesu?

Strona główna Nieruchomości Wojciech Szubert i Gran Holding - czyli jak połączyć wiedzę, doświadczenie i...

Każdemu przedsiębiorcy zależy na zbudowaniu silnej marki i podniesieniu wartości swojej firmy. Bardzo ważne jest tu nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji handlowych oraz fachowe przygotowanie merytoryczne.

wojciech-szubert-gran-holding

Nie każdy jednak od początku jest rekinem biznesu, dlatego chcąc rozwinąć swoją działalność warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Potrzeby te doskonale rozumie organizacja Gran Holding, której głównym celem jest inicjowanie i realizacja transakcji sprzedaży na rynkach o największym potencjale wzrostu.

Gran Holding to wartość dodana dla każdej firmy w postaci kapitału, konkretnej wiedzy i znajomości lokalnych rynków. Jej podstawą jest współpraca handlowa, a kluczem do sukcesu stała się międzynarodowa sieć sprzedaży, liczne magazyny, rozbudowana sieć logistyczna oraz informacja handlowa.

Organizacja dzięki swoim osiągnięciom, często stawiana jest jako wzór idealnie działającego biznesu. Jej przedstawiciele zapraszani są przez różne instytucje i firmy, żeby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Zauważeni zostali również przez świat nauki – dokładnie Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, który zainicjował ich spotkanie z Ambasadorem Islamskiej Republiki Iranu w Polsce – Raminem Mehmanparastem.

wojciech-szubert-gran-holding

Biznesowy meeting odbył się w ramach Akademii Dyplomacji, a Gran Holding reprezentował Wojciech Szubert – biznesmen, kreator innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach, utalentowany manager sprzedaży i autor motywacyjnych systemów szkoleniowych.

wojciech szubert

Postać Wojciecha Szuberta to świetny przykład na to, że połączenie wiedzy oraz doświadczenia z pasją i otwartością na rynki zagraniczne to klucz do sukcesu.

Właśnie to stara się on przekazywać na spotkaniach – nie tylko z młodymi i początkującymi, ale również bardziej doświadczonymi przedsiębiorcami.

– “Biznes nie powinien być celem samym w sobie. Warto pomyśleć o nim jako czymś „ponad””- wielokrotnie powtarza Wojciech Szubert.

W swojej działalności wspiera nie tylko dobrze rokujące start – upy, ale działa również charytatywnie. Jest założycielem fundacji „Małe Szczęścia”, która wspiera utalentowane dzieci z potrzebujących rodzin w rozwoju ich pasji.

W swojej pracy wykorzystuje również pasję jaką jest sport – stworzył bardzo funkcjonalną aplikację „GdzieGramy”, dzięki której w krótkim czasie można znaleźć kompanów np. do wspólnego meczu.

wojciech-szubert-gran-holding

Spotkanie i inspirująca rozmowa Wojciecha Szuberta z ambasadorem o nawiązaniu współpracy Gran Holding z Iranem to właśnie owoc jego wieloletniego doświadczenia  w budowaniu strategii firm i ogromnej wiedzy w tej dziedzinie

Wydarzenie stało się również okazją do promocji wyprawy „Iran śladami polskich uchodźców”, której Gran Holding jest głównym sponsorem. Wojciech Szubert przybliżył założenia projektu, jako osoba od początku zaangażowana w tę inicjatywę.

Cała wyprawa ma na celu dotarcie do miejsc i ludzi związanych z polskimi uchodźcami, którzy w 1942 roku przybyli do Iranu. Byli oni ewakuowani z „nieludzkiej ziemi” Związku Sowieckiego wraz z Armią Andersa.

Spośród 116 tysięcy, którzy dotarli do Iranu, blisko 80 tysięcy było żołnierzami, 43 tysięcy cywilami – w tym 20 tysięcy dziećmi. Każda z tych osób to niesamowita historia, do której organizatorzy zamierzają dotrzeć.

Projekt wyprawy „Iran. Śladami Polskich Uchodźców” ma dla mnie ogromne znaczenie. Dziś rzadko mówi się o fakcie, że od 1942 roku przerzucono drogą morską z terenów Rosji do Iranu ponad 115 tys. Polaków. Mniej więcej 20 tysięcy z tej liczby stanowiły dzieci. Większość z nich rozmieszczono w obozach dla uchodźców, m.in. w Teheranie, Ahwazie i Meszhedzie, gdzie organizowano liczne placówki opiekuńcze, edukacyjne i kulturalne” – powiedział Wojciech Szubert.

wojciech szubert

Reprezentant Gran Holding, a prywatnie pasjonat podróży dodaje: „Takie projekty pozwalają promować dialog międzykulturowy i międzycywilizacyjny. Inicjatywa organizatorów docelowo posłuży wielu pokoleniom. Zebrana dokumentacja fotograficzna i filmowa, wywiady, wspomnienia i opowieści osób, które pielęgnują pamięć o polskich uchodźcach przełoży się na cykl wykładów i warsztatów organizowanych w szkołach i na uniwersytetach. Osobiście wspieram ten projekt, ponieważ jest żywym przykładem zaangażowania i pomocy ludziom w trudnych momentach historycznych”.

Celem wyprawy, poza aspektem historycznym jest również pokazanie współczesnego Iranu jako kraju o dużym potencjale, co jest spójne z polityką holdingu.

Jak widać wiedza i doświadczenie w biznesie, połączone z pasją i otwartością na współpracę międzynarodową, stają się źródłem rozwoju osobistego, który z kolei stanowi fundament sukcesu firmy.

Kariera zawodowa Wojciecha Szuberta – wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in. statuetką Gentlemana – ekskluzywnego miesięcznika dla mężczyzn oraz osiągnięcia Gran Holding są tego idealnym przykładem. W zeszłym roku Wojciech Szubert został powołany przez Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na członka Społecznej Rady Programowej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

wojciech szubert

Dodatkowe zajęcia sprzyjają kształtowaniu w młodych ludziach potrzeby podnoszenia swoich kwalifikacji, bycia mobilnym oraz zdolnym do szybkiego przekwalifikowania czy dostosowania się do potrzeb potencjalnych pracodawców. Uzupełnianie planu studiów zwłaszcza o zajęcia, które pomogą rozszerzyć umiejętności praktyczne, a także dadzą możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia absolwentów WNPiD z pewnością ułatwią studentom start na rynku pracy i zalążek do ICH kariery zawodowej. To zaszczyt, że mogę w tym uczestniczyć” – powiedział Wojciech Szubert przy odebraniu powołania.

Wiadomości

Kancelaria Brochocki – ponad 2 300 mkw. powierzchni wynajętych

Ostatnie miesiące w Kancelarii Brochocki należały do tych z gatunku aktywnych i dynamicznych. Kancelaria doradzała w transakcjach najmu ponad 2 300 mkw. powierzchni....

70% warszawiaków przyznaje, że w ich mieście jest zbyt wiele aut.

Korki i trudności z parkowaniem to główne problemy wskazywane przez niemal 60% warszawiaków. 7 na 10 mieszkańców stolicy twierdzi, że w...

Jak uprawiane yogi wpływa na nasze zdrowie?

Bezsenność spowodowana nadmiernym stresem, bóle głowy, pleców, a nawet problemy z trawieniem — oto tylko niektóre powody do tego, by...

innogy zmienia się w E.ON

innogy Polska od połowy grudnia 2021 roku będzie funkcjonować pod nową nazwą: E.ON Polska. Zmienią się logotypy i nazwy poszczególnych spółek...

White Stone finalizuje zakup terenu na warszawskich Bielanach

Grupa White Stone zakupiła drugą część gruntów na Bielanach w sąsiedztwie Huty Warszawa, przy stacji Metra Młociny – łącznie deweloper ma...

Warszawa świętuje Dni Transportu Publicznego

Ma 33 metry długości, może pomieścić 240 osób i jest bardzo cichy. Mowa o najnowszym warszawskim tramwaju. Z drugiej strony najstarszy...

Polecane

Urban Art Area w Koneserze. Wybitni twórcy street artu na warszawskiej Pradze

10 lipca w Centrum Praskim Koneser zostanie otwarta wystawa Urban Art Area. To dotychczas największa prezentacja polskiego street artu w przestrzeni...

Rozpoczyna się Lato Konesera. Mnóstwo ekscytujących wydarzeń na warszawskiej Pradze

Centrum Praskie Koneser z przytupem rozpoczyna wakacje. Jak co roku, w ramach startującego właśnie Lata Konesera, zaplanowano wiele fantastycznych wydarzeń –...

Wystawa finałowa 19. i 20. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Podczas tegorocznej wystawy finałowej konkursu Artystyczna Podróż Hestii spotykamy się z finalistami i finalistkami dwóch edycji: 19. oraz 20. Ten inspirujący...

10 000 metrów nad Rondem Daszyńskiego. Zapraszamy w podróż windami KONE.

Wczorajsza informacja o wniosku dotyczącym zmiany nazwy Ronda Daszyńskiego była primaaprilisowym żartem. Prawdą jest natomiast, że okolica ronda zmieniła...

Plac Konesera w wiosennej odsłonie. Dziesiątki kolorowych lampionów rozświetlają Pragę-Północ

Wraz z końcem zimy na warszawskim placu Konesera pojawiło się kilkadziesiąt kolorowych lampionów w kształcie tulipanów i motyli. Instalacja autorstwa Jarosława...

Hyundai Ioniq 5 – innowacja w każdym calu

Po niedawnym spektakularnym lądowaniu łazika Perseverance przyszedł czas na premierę równie spektakularnego modelu Hyundaia Ioniq 5. Obydwa wydarzenia otwierają nową przyszłość,...