SERWIS O ŻYCIU W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ I ARCHITEKTURZE

REDAKCJA

REKLAMA

Wojciech Szubert i Gran Holding – czyli jak połączyć wiedzę, doświadczenie i pasję w tworzeniu biznesu?

Strona główna Nieruchomości Wojciech Szubert i Gran Holding - czyli jak połączyć wiedzę, doświadczenie i...

Każdemu przedsiębiorcy zależy na zbudowaniu silnej marki i podniesieniu wartości swojej firmy. Bardzo ważne jest tu nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji handlowych oraz fachowe przygotowanie merytoryczne.

wojciech-szubert-gran-holding

Nie każdy jednak od początku jest rekinem biznesu, dlatego chcąc rozwinąć swoją działalność warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Potrzeby te doskonale rozumie organizacja Gran Holding, której głównym celem jest inicjowanie i realizacja transakcji sprzedaży na rynkach o największym potencjale wzrostu.

Gran Holding to wartość dodana dla każdej firmy w postaci kapitału, konkretnej wiedzy i znajomości lokalnych rynków. Jej podstawą jest współpraca handlowa, a kluczem do sukcesu stała się międzynarodowa sieć sprzedaży, liczne magazyny, rozbudowana sieć logistyczna oraz informacja handlowa.

Organizacja dzięki swoim osiągnięciom, często stawiana jest jako wzór idealnie działającego biznesu. Jej przedstawiciele zapraszani są przez różne instytucje i firmy, żeby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Zauważeni zostali również przez świat nauki – dokładnie Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, który zainicjował ich spotkanie z Ambasadorem Islamskiej Republiki Iranu w Polsce – Raminem Mehmanparastem.

wojciech-szubert-gran-holding

Biznesowy meeting odbył się w ramach Akademii Dyplomacji, a Gran Holding reprezentował Wojciech Szubert – biznesmen, kreator innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach, utalentowany manager sprzedaży i autor motywacyjnych systemów szkoleniowych.

wojciech szubert

Postać Wojciecha Szuberta to świetny przykład na to, że połączenie wiedzy oraz doświadczenia z pasją i otwartością na rynki zagraniczne to klucz do sukcesu.

Właśnie to stara się on przekazywać na spotkaniach – nie tylko z młodymi i początkującymi, ale również bardziej doświadczonymi przedsiębiorcami.

– “Biznes nie powinien być celem samym w sobie. Warto pomyśleć o nim jako czymś „ponad””- wielokrotnie powtarza Wojciech Szubert.

W swojej działalności wspiera nie tylko dobrze rokujące start – upy, ale działa również charytatywnie. Jest założycielem fundacji „Małe Szczęścia”, która wspiera utalentowane dzieci z potrzebujących rodzin w rozwoju ich pasji.

W swojej pracy wykorzystuje również pasję jaką jest sport – stworzył bardzo funkcjonalną aplikację „GdzieGramy”, dzięki której w krótkim czasie można znaleźć kompanów np. do wspólnego meczu.

wojciech-szubert-gran-holding

Spotkanie i inspirująca rozmowa Wojciecha Szuberta z ambasadorem o nawiązaniu współpracy Gran Holding z Iranem to właśnie owoc jego wieloletniego doświadczenia  w budowaniu strategii firm i ogromnej wiedzy w tej dziedzinie

Wydarzenie stało się również okazją do promocji wyprawy „Iran śladami polskich uchodźców”, której Gran Holding jest głównym sponsorem. Wojciech Szubert przybliżył założenia projektu, jako osoba od początku zaangażowana w tę inicjatywę.

Cała wyprawa ma na celu dotarcie do miejsc i ludzi związanych z polskimi uchodźcami, którzy w 1942 roku przybyli do Iranu. Byli oni ewakuowani z „nieludzkiej ziemi” Związku Sowieckiego wraz z Armią Andersa.

Spośród 116 tysięcy, którzy dotarli do Iranu, blisko 80 tysięcy było żołnierzami, 43 tysięcy cywilami – w tym 20 tysięcy dziećmi. Każda z tych osób to niesamowita historia, do której organizatorzy zamierzają dotrzeć.

Projekt wyprawy „Iran. Śladami Polskich Uchodźców” ma dla mnie ogromne znaczenie. Dziś rzadko mówi się o fakcie, że od 1942 roku przerzucono drogą morską z terenów Rosji do Iranu ponad 115 tys. Polaków. Mniej więcej 20 tysięcy z tej liczby stanowiły dzieci. Większość z nich rozmieszczono w obozach dla uchodźców, m.in. w Teheranie, Ahwazie i Meszhedzie, gdzie organizowano liczne placówki opiekuńcze, edukacyjne i kulturalne” – powiedział Wojciech Szubert.

wojciech szubert

Reprezentant Gran Holding, a prywatnie pasjonat podróży dodaje: „Takie projekty pozwalają promować dialog międzykulturowy i międzycywilizacyjny. Inicjatywa organizatorów docelowo posłuży wielu pokoleniom. Zebrana dokumentacja fotograficzna i filmowa, wywiady, wspomnienia i opowieści osób, które pielęgnują pamięć o polskich uchodźcach przełoży się na cykl wykładów i warsztatów organizowanych w szkołach i na uniwersytetach. Osobiście wspieram ten projekt, ponieważ jest żywym przykładem zaangażowania i pomocy ludziom w trudnych momentach historycznych”.

Celem wyprawy, poza aspektem historycznym jest również pokazanie współczesnego Iranu jako kraju o dużym potencjale, co jest spójne z polityką holdingu.

Jak widać wiedza i doświadczenie w biznesie, połączone z pasją i otwartością na współpracę międzynarodową, stają się źródłem rozwoju osobistego, który z kolei stanowi fundament sukcesu firmy.

Kariera zawodowa Wojciecha Szuberta – wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in. statuetką Gentlemana – ekskluzywnego miesięcznika dla mężczyzn oraz osiągnięcia Gran Holding są tego idealnym przykładem. W zeszłym roku Wojciech Szubert został powołany przez Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na członka Społecznej Rady Programowej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

wojciech szubert

Dodatkowe zajęcia sprzyjają kształtowaniu w młodych ludziach potrzeby podnoszenia swoich kwalifikacji, bycia mobilnym oraz zdolnym do szybkiego przekwalifikowania czy dostosowania się do potrzeb potencjalnych pracodawców. Uzupełnianie planu studiów zwłaszcza o zajęcia, które pomogą rozszerzyć umiejętności praktyczne, a także dadzą możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia absolwentów WNPiD z pewnością ułatwią studentom start na rynku pracy i zalążek do ICH kariery zawodowej. To zaszczyt, że mogę w tym uczestniczyć” – powiedział Wojciech Szubert przy odebraniu powołania.

Wiadomości

Ghelamco planuje kolejną wieżę obok Warsaw Spire

43 piętra i 180 metrów wysokości, czyli dokładnie tyle samo, co do dachu ma Warsaw Spire może mieć nowy wieżowiec, który...

Miasto dołoży do wymiany kopciuchów

Warszawiacy, którzy w tym roku złożą wniosek o dotację do likwidacji starego pieca mogą liczyć na 100% pokrycia kosztów inwestycji. Jak...

POSTĘPUJE REMONT NA GÓRCZEWSKIEJ

Zmiany na ul. Górczewskiej widać gołym okiem. Roboty idą pełną parą i wiosną tego roku na odcinku od ul. Syreny do...

Cushman & Wakefield będzie zarządzał Rondem 1

Firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na nowego zarządcę prestiżowego, warszawskiego budynku biurowego Rondo 1. Jednocześnie potwierdzono mandat Cushman &...

Deweloper rozjechał trawnik w Morskim Oku

Budowa sześciopiętrowego apartamentowca w miejscu popularnej restauracji Blue Cactus na styku parku Morskie Oko na Mokotowie od samego początku budzi kontrowersje....

Znamy oferty na przebudowę Dworca Zachodniego

PKP PLK otworzyły oferty na przebudowę przebudowę stacji Warszawa Zachodnia. W ramach inwestycji powstanie podziemna część dworca, tunel tramwajowy oraz...

Polecane

Wygodniejsze kolejowe stacje i przystanki w Warszawie

Nowe windy, platformy, wiaty oraz tablice informacyjne – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zwiększają komfort i dostępność kolei dla podróżnych ....

Warszawski rynek mieszkaniowy 2019

W 2019 roku w Warszawie przekroczono mieszkaniowy Rubikon. Na rynku pierwotnym średnia cena sprzedaży metra kwadratowego, na koniec pierwszej połowy roku, przekroczyła 9 tysięcy...

Noc Wieżowców 2018

Po przerwie wracamy do Was z trzecią edycją Nocy Wieżowców. zdjęcia: Kuba Jurkowski Wejściówki na Wydarzenie są imienne i nie istnieje możliwość zmiany danych na...

Rondo ONZ jeszcze wystrzeli w górę!

BY <!-- &amp;amp;amp;amp;lt;iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N25V7L" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/iframe&amp;amp;amp;amp;gt; Rondo...

Rondo Daszyńskiego w cieniu wieżowców

Rondo Daszyńskiego to chyba jeden z największych placów budowy w Europie. W czterech narożnikach tego ronda powstają lub są planowane biurowce o łącznej powierzchni 300...

Krwawe zaćmienie Superksiężyca w Warszawie

W nocy z 27 na 28 września doświadczyliśmy pełnego zaćmienia "Superksiężyca", następna taka okazja przydarzy się dopiero w 2033 roku. Zaćmienie rozpoczęło się o...