REDAKCJA

REKLAMA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Wojciech Szubert i Gran Holding – czyli jak połączyć wiedzę, doświadczenie i pasję w tworzeniu biznesu?

Strona główna Nieruchomości Wojciech Szubert i Gran Holding - czyli jak połączyć wiedzę, doświadczenie i...

Każdemu przedsiębiorcy zależy na zbudowaniu silnej marki i podniesieniu wartości swojej firmy. Bardzo ważne jest tu nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji handlowych oraz fachowe przygotowanie merytoryczne.

wojciech-szubert-gran-holding

Nie każdy jednak od początku jest rekinem biznesu, dlatego chcąc rozwinąć swoją działalność warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Potrzeby te doskonale rozumie organizacja Gran Holding, której głównym celem jest inicjowanie i realizacja transakcji sprzedaży na rynkach o największym potencjale wzrostu.

Gran Holding to wartość dodana dla każdej firmy w postaci kapitału, konkretnej wiedzy i znajomości lokalnych rynków. Jej podstawą jest współpraca handlowa, a kluczem do sukcesu stała się międzynarodowa sieć sprzedaży, liczne magazyny, rozbudowana sieć logistyczna oraz informacja handlowa.

Organizacja dzięki swoim osiągnięciom, często stawiana jest jako wzór idealnie działającego biznesu. Jej przedstawiciele zapraszani są przez różne instytucje i firmy, żeby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Zauważeni zostali również przez świat nauki – dokładnie Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, który zainicjował ich spotkanie z Ambasadorem Islamskiej Republiki Iranu w Polsce – Raminem Mehmanparastem.

wojciech-szubert-gran-holding

Biznesowy meeting odbył się w ramach Akademii Dyplomacji, a Gran Holding reprezentował Wojciech Szubert – biznesmen, kreator innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach, utalentowany manager sprzedaży i autor motywacyjnych systemów szkoleniowych.

wojciech szubert

Postać Wojciecha Szuberta to świetny przykład na to, że połączenie wiedzy oraz doświadczenia z pasją i otwartością na rynki zagraniczne to klucz do sukcesu.

Właśnie to stara się on przekazywać na spotkaniach – nie tylko z młodymi i początkującymi, ale również bardziej doświadczonymi przedsiębiorcami.

– “Biznes nie powinien być celem samym w sobie. Warto pomyśleć o nim jako czymś „ponad””- wielokrotnie powtarza Wojciech Szubert.

W swojej działalności wspiera nie tylko dobrze rokujące start – upy, ale działa również charytatywnie. Jest założycielem fundacji „Małe Szczęścia”, która wspiera utalentowane dzieci z potrzebujących rodzin w rozwoju ich pasji.

W swojej pracy wykorzystuje również pasję jaką jest sport – stworzył bardzo funkcjonalną aplikację „GdzieGramy”, dzięki której w krótkim czasie można znaleźć kompanów np. do wspólnego meczu.

wojciech-szubert-gran-holding

Spotkanie i inspirująca rozmowa Wojciecha Szuberta z ambasadorem o nawiązaniu współpracy Gran Holding z Iranem to właśnie owoc jego wieloletniego doświadczenia  w budowaniu strategii firm i ogromnej wiedzy w tej dziedzinie

Wydarzenie stało się również okazją do promocji wyprawy „Iran śladami polskich uchodźców”, której Gran Holding jest głównym sponsorem. Wojciech Szubert przybliżył założenia projektu, jako osoba od początku zaangażowana w tę inicjatywę.

Cała wyprawa ma na celu dotarcie do miejsc i ludzi związanych z polskimi uchodźcami, którzy w 1942 roku przybyli do Iranu. Byli oni ewakuowani z „nieludzkiej ziemi” Związku Sowieckiego wraz z Armią Andersa.

Spośród 116 tysięcy, którzy dotarli do Iranu, blisko 80 tysięcy było żołnierzami, 43 tysięcy cywilami – w tym 20 tysięcy dziećmi. Każda z tych osób to niesamowita historia, do której organizatorzy zamierzają dotrzeć.

Projekt wyprawy „Iran. Śladami Polskich Uchodźców” ma dla mnie ogromne znaczenie. Dziś rzadko mówi się o fakcie, że od 1942 roku przerzucono drogą morską z terenów Rosji do Iranu ponad 115 tys. Polaków. Mniej więcej 20 tysięcy z tej liczby stanowiły dzieci. Większość z nich rozmieszczono w obozach dla uchodźców, m.in. w Teheranie, Ahwazie i Meszhedzie, gdzie organizowano liczne placówki opiekuńcze, edukacyjne i kulturalne” – powiedział Wojciech Szubert.

wojciech szubert

Reprezentant Gran Holding, a prywatnie pasjonat podróży dodaje: „Takie projekty pozwalają promować dialog międzykulturowy i międzycywilizacyjny. Inicjatywa organizatorów docelowo posłuży wielu pokoleniom. Zebrana dokumentacja fotograficzna i filmowa, wywiady, wspomnienia i opowieści osób, które pielęgnują pamięć o polskich uchodźcach przełoży się na cykl wykładów i warsztatów organizowanych w szkołach i na uniwersytetach. Osobiście wspieram ten projekt, ponieważ jest żywym przykładem zaangażowania i pomocy ludziom w trudnych momentach historycznych”.

Celem wyprawy, poza aspektem historycznym jest również pokazanie współczesnego Iranu jako kraju o dużym potencjale, co jest spójne z polityką holdingu.

Jak widać wiedza i doświadczenie w biznesie, połączone z pasją i otwartością na współpracę międzynarodową, stają się źródłem rozwoju osobistego, który z kolei stanowi fundament sukcesu firmy.

Kariera zawodowa Wojciecha Szuberta – wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in. statuetką Gentlemana – ekskluzywnego miesięcznika dla mężczyzn oraz osiągnięcia Gran Holding są tego idealnym przykładem. W zeszłym roku Wojciech Szubert został powołany przez Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na członka Społecznej Rady Programowej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

wojciech szubert

Dodatkowe zajęcia sprzyjają kształtowaniu w młodych ludziach potrzeby podnoszenia swoich kwalifikacji, bycia mobilnym oraz zdolnym do szybkiego przekwalifikowania czy dostosowania się do potrzeb potencjalnych pracodawców. Uzupełnianie planu studiów zwłaszcza o zajęcia, które pomogą rozszerzyć umiejętności praktyczne, a także dadzą możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia absolwentów WNPiD z pewnością ułatwią studentom start na rynku pracy i zalążek do ICH kariery zawodowej. To zaszczyt, że mogę w tym uczestniczyć” – powiedział Wojciech Szubert przy odebraniu powołania.

Wiadomości

Kontrowersyjny hotel Puro przy Canaletta z kredytem!

Przemysław Wieczorek, prezes zarządu Puro Hotel Development, poinformował o podpisaniu umowy kredytowej z bankami na zakończenie budowy hotelu Puro...

Największy kolektor retencyjny w stolicy niemal gotowy

Wzdłuż Wisłostrady powstaje kolektor Wiślany – największy tranzytowo-retencyjny kolektor ściekowy w Warszawie. Inwestycja, która ma zakończyć się w 2024...

Autobusy wracają na Spacerową!

Budowniczowie trasy tramwajowej do Wilanowa kończą odtwarzanie pierwszej jezdni ulicy Spacerowej. Na początku grudnia autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego pojadą nią w dół –...

Yareal realizuje swój pierwszy projekt lex deweloper na Służewcu

Ruszyła przedsprzedaż ponad 200 mieszkań w pierwszym projekcie Yareal przygotowanym w trybie specustawy mieszkaniowej. Kaskadowo zaprojekowany budynek MOKOPOLIS na warszawskim...

Matexi Polska z pozwoleniem na budowę inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Żelaznej w Warszawie

Matexi Polska otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji na warszawskiej Woli przy ulicy Żelaznej 54, na odcinku między skrzyżowaniami...

Nowe drzewa obok Muzeum Sztuki Nowoczesnej

W rejonie Pałacu Kultury i Nauki dobiega końca budowa drogi, która posłuży do obsługi kompleksu muzealno-teatralnego na...

Polecane

Święto Niepodległości na biegowo – 33. Bieg Niepodległości za nami! Znakomita frekwencja w Warszawie!

Za nami ostatnia z imprez Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć” – 33. Bieg Niepodległości. W sumie prawie 14 tysięcy...

11 listopada – uroczystości i wydarzenia w Warszawie

Stolica Polski będzie miejscem głównych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Na sobotę 11 listopada zaplanowano uroczystą zmianę warty przed Grobem...

33. Biegu Niepodległości już niebawem. Medale, bieg wirtualny i już 11 tysięcy biegaczy na liście startowej!

Wielkimi krokami zbliża się kultowy Bieg Niepodległości - wystartuje 11 listopada, a na liście startowej jest już...

Develia zaprasza na Dzień Otwarty na osiedlu Aleje Praskie

W sobotę, 28 października, w godzinach od 10:00 do 15:00 firma deweloperska Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Aleje Praskie, która...

IV edycja Warszawskiego Maratonu Fotograficznego rozstrzygnięta – jury wybrało 12 laureatów!

16 października w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się uroczysta gala, podczas której poznaliśmy laureatów czwartej edycji Warszawskiego Maratonu Fotograficznego. W szranki...

Rozmowy Dekady: Natalia Przybysz zabiera nas wmuzyczną podróż “Tam”.

W njabliższy czwartek spotkanie z Natalią Przybysz. Piosenkarką, autorką tekstów i muzyki o najnowszej płycie "Tam" i Warszawie rozmawia Tomasz Reich....