SERWIS O ŻYCIU W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ I ARCHITEKTURZE

REDAKCJA

REKLAMA

FlyPix filmy reklamowe Warszawa – latający piksel, który uchwyci każdy detal

Strona główna Informacje FlyPix filmy reklamowe Warszawa - latający piksel, który uchwyci każdy detal

Zależy Ci na profesjonalnym montażu, dobrych ujęciach i niebanalnym podejściu do promocji? Jako FlyPix latamy naprawdę wysoko, aby dostarczyć Ci najlepszych wrażeń ze świata fotograficznego. U nas zrealizujesz nie tylko filmy reklamowe warszawa, ale i wiele innych misji z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Nasza działania są wypadkową następującego połączenia: pasji + doświadczenia. To postrzegamy jako przepis na sukces w branży foto oraz produkcji filmowej. Lubimy latać po Polsce i tak naprawdę to po całym świecie. Byliśmy służbowo w krajach takich jak Hiszpania, Maroko czy Grecja. Wszystko po to, aby uchwycić niepowtarzalne momenty…

Dlatego też z pełnym zaangażowaniem wysłuchamy Twoich potrzeb odnośnie artystycznego projektu, jakim może być film, kolaż czy inny materiał z naszej branży. Jesteśmy nie tylko głodni wyzwań, ale też na nie gotowi. Nie trafiłeś na nowicjuszy, co udowodnimy Ci poniższym wachlarzem usług.

Filmy reklamowe Warszawa – warto w nie inwestować? Udowodnimy Ci, że tak!

Dzięki spotom możemy dotrzeć do ogromnego grona odbiorców. Jako FlyPix pomagamy w tym przedsięwzięciu, bo wiemy jak skuteczne i satysfakcjonujące potrafi być. Filmy reklamowe Warszawa powinny przyciągać uwagę widza i zarazem powodować w nim refleksje, co w efekcie końcowym prowadzi do nawiązania kontaktu z daną marką.

Niezależnie od tematyki spotu reklamowego podchodzimy do projektu za każdym razem z jednakową precyzją. Często w takim filmie sprzedajemy ludziom wizję, marzenia oraz cele. Odpowiednie ujęcia potrafią zdziałać cuda, o czym już nie raz się przekonaliśmy.

Dobre filmy reklamowe Warszawa bazują na kilku kluczowych, przemyślanych składnikach, które razem tworzą udaną produkcję. Są to:

– inteligencja – balansowanie między światem filozofii a nowoczesnością stwarza ogromne pole do namysłu i właśnie o to chodzi. Pragniemy, aby widz odrobinę pobudził swoje szare komórki przy kontakcie z filmem reklamowym;

– emocje – produkcje, które wywołują radość, zaskoczenie, wspomnienia czy chwytają za serce to te, które cenimy najbardziej. Dzięki temu lepiej zapadają w pamięć;

– wyselekcjonowana grupa docelowa – poznaj potrzeby swoich odbiorców to wówczas będziesz wiedział, co warto użyć w przekazie. I w tym procesie możesz jak najbardziej liczyć na naszą pomoc;

– oryginalność – nikt nie zachwyci się schematem, lecz materiałem, który jest jedyny w swoim rodzaju. Unikatowość przede wszystkim;

– dbałość o szczegóły – nie pomijamy w naszych produkcjach żadnego szczegółu, gdyż każdy element jest arcyważny;

– promocja – idealnie wyważone elementy marketingowe będą przypominały o celu materiału, ale nie w sposób wulgarny czy nachalny. Klient bardzo to doceni i być może nawiąże z nami długoterminową współpracę.

Wymienione aspekty należy starannie przemyśleć, gdyż muszą one ze sobą współgrać w jednym dziele, jakim jest spot. Nasi fachowcy zadbają o projekt od A do Z w taki sposób, aby stał się on sukcesem dla przychodzącej do nas firmy.

Filmy reklamowe Warszawa realizujemy według spersonalizowanego scenariusza. Żaden z elementów nie jest dziełem przypadku. Atrakcyjny montaż, idealnie pasujący dźwięk i kreowanie pozytywnego wizerunku marki to nasza specjalność. Taki film reklamowy może dotyczyć produktu, kameralnego spotkania, wystawnego przyjęcia czy świata rozrywki. Jesteśmy elastyczni.

Zakładasz markę? Fotograf biznesowy Warszawa to podstawa

Dziś wszystko przechodzi do cyfry. Nowi odbiorcy dowiadują się o usługach Twojej firmy częściej z internetu niż ze słupa ulicznego, w związku z tym szalenie istotną kwestią jest fotografia biznesowa. Dobry fotograf biznesowy Warszawa pomoże Ci w kreowaniu wizerunku marki. Wzmocni jej autentyczność i zarazem doda profesjonalizmu.

Ze strony FlyPix możesz liczyć zdjęcia, które są atrakcyjne i nowoczesne. Pomagamy budować zaufanie za pomocą odpowiednich ujęć aparatu. Wspólnie ustalamy cel i omawiamy każdy szczegół, nawet taki jak ubiór. Dobrze przygotowane zdjęcie trafia do zakładki “o mnie” czy na profil Linkedln.

Fotograf biznesowy Warszawa przy wykonaniu zdjęcia takiego jak portretowe pamięta o tym, jakie ma być jego przesłanie. Dobierze nie tylko odpowiednie tło i światło, ale i sprawi, że z pozornie zwykłego zdjęcia wypłyną wszystkie dobre cechy osobowości i pełen profesjonalizm. Na tym właśnie zależy firmom, prawda?

Cała oprawa fotograficzna to część budowania wizerunku marki, której to nie należy pomijać. Potencjalni klienci chcą spojrzeć Ci prosto w oczy. Jeśli nie mają takiej możliwości w realu, chętnie udadzą się na stronę internetową, gdzie z uśmiechem przywitasz go na dobrej fotografii.

Jeśli chciałbyś pokazać, co stworzyłeś dla ludzi – niezależnie czy jest to produkt, czy może usługa – zachęcamy, abyś podzielił się swoją koncepcją z naszym zespołem FlyPix. Wspólnie możemy wyczarować projekt, który posłuży latami! Fotograf Warszawa czeka na kontakt z Twojej strony.

Kamerzysta Warszawa stworzy materiał, który będziesz wspominał przez lata

Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie, nie zostawiaj kwestii artystycznej swojemu telefonowi. Najlepiej powierzyć to zadanie osobie, która urodziła się z kamerą w dłoni. Kamerzysta Warszawa nakręci video, do którego będzie chciało się wracać…

Wszelkie konferencje czy szkolenia warto uwiecznić w sposób fachowy. Bez względu na rangę wydarzenia warto jest zadbać o to, aby wyjąć z niego całą esencję. Treść, motyw przewodni i reakcje ludzi, gdyż bez nich event nie miałby miejsca. Zadbamy o to, aby taka prezentacja była jak najbardziej efektowna.

Kamerzysta Warszawa nie przepuści żadnej okazji, co często zdarza się gościom w pełni zaangażowanym w przeżywanie danego eventu – to całkowicie normalne. Profesjonalista zjawi się tam, gdzie Ciebie akurat nie ma i uchwyci niepowtarzalne chwile. Można to porównać do wejścia na backstage – my widzimy wszystko od kuchni, ale przedstawiamy to w atrakcyjnym wydaniu.

Poprzeczkę podnosimy naprawdę wysoko, dlatego latamy dronem

Drony w pewnym momencie zrewolucjonizowały świat fotografii. Są przecież niczym ptaki, których perspektywa potrafi odebrać mowę. Dronem można uchwycić okazałą nieruchomość, bajeczny krajobraz czy ogromny event. Wszystko to oczywiście realizujemy.

Uwielbiamy również spełniać Wasze plany filmowe na wysokościach. Nagrywamy, montujemy i przekazujemy w Wasze ręce esencję danego obiektu bądź przestrzeni. Co nas jeszcze wyróżnia? Na pewno fakt, że podchodzimy do zadania w sposób całkowicie legalny. Zaufanie stawiamy na pierwszym miejscu.

Ujęcia z drona można sprawnie połączyć ze spotami reklamowymi i innymi filmami. Takie urozmaicenie to zawsze pokazanie tego, że przykładowo firma myśli w sposób innowacyjny, a czyż nie jest tak, że nowoczesne rozwiązania sprzedają się najlepiej? Odnoszą sukces właśnie dlatego, że mają w sobie element pozytywnej wizji oraz marzeń. Dzięki temu dłużej zostają w głowie klienta.

Dron to dość nowoczesna usługa, która może mieć różną cenę. Przy sporządzaniu oferty dla Was z wykorzystaniem tego urządzenia patrzymy na:

– czas lotu,

– typ realizowanej usługi,

– sprzęt, który został użyty przy produkcji,

– forma zarejestrowanego materiału,

– lokalizacja – zabierzemy Cię nawet w kosmos, ale pamiętaj o odpowiedniej porcji paliwa.

Przy zgłaszaniu do nas projektu z wykorzystaniem drona odpowiedź na następujące pytania:

1. Gdzie dokładnie chcesz sporządzić materiał? Opowiedz nam o wymarzonej lokalizacji na zrealizowanie Twojego projektu.

2. O której chcesz zacząć, a o której zakończyć?

3. Opisz nam tematykę danego wydarzenia.

4. Wskaż liczbę uczestników i ewentualny harmonogram.

5. Jak długi materiał nam zlecasz?

6. Ilu operatorów potrzebujesz do sfinalizowania takiej relacji?

7. Jaki jest deadline?

Filmy reklamowe Warszawa. Dysponujesz pewnym materiałem, ale nie wiesz jak go zmontować? Nadchodzimy z pomocą

Wasze pomysły chętnie przedyskutujemy i skleimy w jedną spójną całość. Często jest tak, że dobre ujęcia, przekaz i narracja nie wystarczą. Magii dodaje montaż i dzięki temu produkcja jest w stanie odnieść sukces w krótkim czasie. W czym dokładnie się specjalizujemy?

W montażu stawiamy na różnorodność. Nie ma nic gorszego niż nudny film, który niczym nie wyróżnia się od konkurencji, dlatego też dbamy o aspekt emocjonalny produkcji, najnowsze trendy, artystyczną wrażliwość i aspekt techniczny, jakim jest dobre oprogramowanie.

Lubimy zmieniać kadry, eksperymentować z całą paletą barw, aby każda ze stron była zachwycona efektem finalnym. Z nami nie doznasz nudy i schematycznego myślenia. Świat artystyczny odrzuca takie możliwości.

Specjalizujemy się w efektach, które robią wrażenie. Animacje 2D, 3D, grafiki, wizualizacje, infografiki oraz dźwięk to kilka elementów tej wielkiej układanki, jaką jest montaż. Doradzimy Wam tak, abyście Wy jak i Wasi odbiorcy odebrali materiał pozytywnie. Co dokładnie możemy dla Was zmontować? Są to:

filmy reklamowe i korporacyjne,

– relacje z eventów,

– wywiady,

– filmy instruktażowe,

– klipy muzyczne.

Zdarza się, że montaż potrzebny jest w trybie natychmiastowym. W takim wypadku także służymy wsparciem – Same Day Edit to inaczej nagranie, montaż i premiera video z wydarzenia mającego miejsce tego samego dnia lub podczas trwania eventu. Dzięki współpracy z nami otrzymasz efekty bardzo szybko.

Jeśli jesteś w posiadaniu surowego materiału to wystarczy, że prześlesz go nam drogą mailową lub klasyczną pocztą. Po zapoznaniu się z zawartością przesyłki, zaczniemy projektować coś, co będzie spełniało Twoje oczekiwania.

FlyPix pomogło w realizacji materiałów dla klientów takich jak Lenox, H&M, Teatr 6. piętro, Polski Bus czy Eurolot. Twoja marka również może być w gronie osób, które posiadają profesjonalne i atrakcyjne produkcje. Czekamy, aż przedstawisz nam swoją wizję!

Działamy nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce, natomiast jeśli trzeba to wyruszymy w kierunku bardziej odległym. Wszystko zależy od celu projektu, Twoich oczekiwań oraz możliwości, a te kolei dostrzegamy praktycznie wszędzie. Koniecznie sprawdź nasze realizacje. Skontaktuj się z nami! FlyPix.pl | biuro@flypix.pl | nr telefonu: +48 606-247-244

Artykuł sponsorowany

Wiadomości

Wojewoda Mazowiecki opóźniał otwarcie dwóch nowych stacji metra!

Druga linia metra wydłużyła się o dwie nowe stacje. To Ulrychów i Bemowo. Ze stacji Trocka pasażerowie dojadą w ten rejon...

Znikający Mural – wyjątkowe dzieło, które powstało na Placu Europejskim

Wczoraj oficjalnie odsłonięto niezwykłe dzieło, które powstało na Placu Europejskim – Znikający Mural. Tematyka muralu nawiązuje...

Plac Pięciu Rogów coraz bliżej otwarcia!

Dobiega końca przebudowa skrzyżowania ul. Chmielnej, Zgoda, Brackiej i Szpitalnej. Ostatnim etapem jest wprowadzenie stałej organizacji ruchu na tzw. Placu...

Medycyna wraca na Uniwersytet Warszawski

29 czerwca, po uzyskaniu pozytywnej opinii przez członków Senatu UW, prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW, podpisał zarządzenie o utworzeniu Wydziału...

Startuje sprzedaż mieszkań w inwestycji Nova Viva Garden na warszawskiej Białołęce

Rozrasta się koncept mieszkaniowy Viva Garden realizowany przez Victorię Dom na warszawskiej Białołęce. Najnowsza część tej...

Miejska dotacja na konserwację wyjątkowej świątyni

Trwają prace konserwatorskie w przyklasztornym kościele karmelitek bosych przy ul. Krakowskie Przedmieście 62. Ściany niewielkiej świątyni o wyjątkowej wartości artystycznej zdobione...

Polecane

Festiwalowe Lato Konesera czas start! Magnetyczne wydarzenia na Pradze przez całe wakacje

Sześć intrygujących festiwali, wspaniałe wystawy, spektakle teatralne, warsztaty i dziesiątki innych wydarzeń. Tak w telegraficznym skrócie wygląda harmonogram Festiwalowego Lata Konesera. Podczas...

Skąd się wziął Pałac Kultury i Nauki?

Pałac Kultury i Nauki jaki jest, każdy widzi. Jedni nazywają go radzieckim stemplem, wypalonym siłą na polskiej ziemi symbolem dominacji wrogiego...

Trzecia edycja największego targu roślin doniczkowych w Warszawie! 23-24 kwietnia 2022

W najbliższy weekend w Koneserze odbędzie się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Po raz trzeci wydarzenie zawita do...

“WARSZAWSKIE NOCE I DNIE” WYSTAWA BY HASHTAGALEK

Od 9 kwietnia w woonerfie Haberbuscha i Schielego na terenie Browarów Warszawskich możecie podziwiać wystawę "WARSZAWSKIE NOCE I DNIE" autorstwa Aleksandra...

X edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 w randze Mistrzostw Europy!

Już 21 maja do warszawskiego biurowca Rondo 1 ponownie zawitają najlepsi biegacze po schodach z Polski i Europy. Bieg Na...

Miasto Moje – osiedle zaprojektowane z myślą o rodzinach

Białołęka należy obecnie do najprężniej rozwijających się dzielnic stolicy. Powstaje tu wiele inwestycji mieszkaniowych, a w tym Miasto ...