Amfiteatr w sercu Służewca receptą na obostrzenia epidemiczne oraz tęsknotę za bezpośrednimi spotkaniami. Brain Embassy, jeden z największych coworkingów na polskim rynku, dostrzega w lokalnej społeczności siłę do wprowadzania zmian, dlatego aby zacieśniać więzi między mieszkańcami Mokotowa, zdecydował się wśród biurowców stworzyć zieloną przestrzeń eventową, otwartą dla wszystkich.
W każdym kryzysie warto jednak dostrzec szansę. Kluczem jest otwartość i odwaga do sięgania po niestandardowe rozwiązania. Tak właśnie zrobiło Brain Embassy, budując unikalny amfiteatr na biznesowym Służewcu. Czasownik “budować” nie oddaje jednak istoty sprawy, bo nie o sam budynek chodzi. Marka coworkingowa połączyła potrzeby firm eventowych, które zwyczajnie chcą już działać, z potrzebami ludzi, którzy z kolei tęsknią za interakcją z drugim człowiekiem. Efektem jest otwarte miejsce na eventy, wartościowe spotkania oraz wystąpienia, dzięki któremu organizatorzy mogą zaproponować uczestnikom zupełnie nowe doznania.
Amfiteatr umożliwia uczestnikom otwarcie się na zupełnie nowe doświadczenia, spędzając czas na świeżym powietrzu. Przebywanie na zewnątrz marzy się już większości społeczeństwa, która chce odetchnąć od wszelkich covidowych czy przeciągających się w nieskończoność zimowych zmagań, a także jednym z nielicznych sposobów na organizowanie bezpiecznych eventów. Plenerowe miejsca konferencyjne są dobrą alternatywą dla sal szkoleniowych. Organizatorzy rozwiewają w ten sposób wątpliwości uczestników, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniach, ale mają jeszcze obawy przed przebywaniem wśród większej grupy osób. Event stając się elementem życia publicznego, umożliwia organizatorom dotarcie do nowej grupy odbiorców.

Każdy, kto chce zorganizować tutaj event, ma do dyspozycji scenę o powierzchni 40 m2, okno sceniczne o wymiarach 11,5 x 4m, 140 miejsc siedzących, dostęp do WiFi, miejsca dla osób z niepełnosprawnością, oświetlenie strefowe oraz świetlny RING wzdłuż betonowej kopuły, z użyciem którego można przemienić wydarzenie w prawdziwe widowisko, wybierając kolorystykę z całego spektrum barw RGB. W przypadku mało sprzyjających warunków pogodowych, Brain Embassy zapewnia organizatorom salę eventową na 6 piętrze budynku Adgar BIT, przy którym znajduje się Amfiteatr.
Forma budowli pozwala na organizację wachlarza eventów, takich jak inspirujące przemówienia, demo day, targi i pikniki, wywiady, konferencje prasowe, wieczory artystyczne, wernisaże. Do tej pory marka coworkingowa w przestrzeni zaprojektowanej przez pracownię mode:lina zorganizowała już koncerty plenerowe, operowe, malowanie przy winie, darmowy serwis rowerowy, spotkanie “pod gwiazdami” z pasjonatami kosmosu ze Space Hub oraz konferencję prasową Forum Rynku Nieruchomości. Budowla sprawdzi się również w przypadku spotkań firmowych, ponieważ na jej terenie organizatorzy mogą przeprowadzić zarówno część merytoryczną jak i rozrywkową.

Brain Embassy nie chce zamykać kreatywności w żadnych ramach, dlatego zbudowało solidną podstawę, na której firmy tworzą wydarzenia dopasowane do ich potrzeb. Przestrzeń Amfiteatru to również wyspa zieleni i strefa relaksu, które dają mieszkańcom oddech świeżości między biurowcami.
Amfiteatr znajduje się, na terenie należącym do budynku Adgar BIT (ul. Konstruktorska 11)
w którym znajduje się jedno z 4 warszawskich coworkingów Brain Embassy. To właśnie tam Brainerzy mogą osiągać swoje zawodowe cele.