Wiecha na budowie osiedla Ogrody Ochota II

  0
  29

  Tradycyjna wiecha zawisła w piątek 8 maja na placu budowy osiedla Ogrody Ochota II, które buduje w Warszawie deweloper Dolcan. Koniec inwestycji zaplanowano na II kwartał 2016.

   

  Na uroczystość związaną z zakończeniem robót konstrukcyjnych zostali zaproszeni wszyscy pracujący przy budowie Ogrodów Ochota II oraz przedstawiciele firmy Dolcan. Wiecha – czyli narzędzia budowlane ozdobione wstęgami i kwiatami – umocowana została zgodnie z wielowiekową polską tradycją na najwyższym elemencie budowli. Uroczystość była okazją do wspólnego świętowania oraz podziękowań za wysiłek włożony w budowę i terminowe wykonanie robót.

   

  – Prace budowlane na osiedlu postępują sprawnie i zgodnie z planem. – mówi Anna Sitnik, Dyrektor Sprzedaży firmy Dolcan. – Co więcej – prace dotyczące zakończenia stanu surowego otwartego wykonaliśmy około 2 tygodnie przed czasem. Inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem – sprzedano już 16% z dostępnych mieszkań.

   

  Projekt Ogrody Ochota II składa się z 208 mieszkań. Najmniejsze z nich mają 29 m2, każde z wyodrębnioną kuchnią i własnym balkonem lub ogródkiem w lokalach parterowych. Natomiast mieszkania o największej powierzchni sięgają do 88 m2, wszystkie z przestronnym balkonem lub loggią.

   

  Nowe osiedle budowane przez dewelopera Dolcan powstaje na Ochocie, jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodów Ochota II znajduje się przystanek PKP Rakowiec, skąd w zaledwie klika minut kolejką SKM można dojechać do śródmieścia, centrum biznesowego przy ul. Domaniewskiej oraz na lotnisko Chopina. Dodatkowo dzięki rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej – autobusowej i tramwajowej, dotarcie do centrum zajmuje tylko 15 min. W pobliżu inwestycji znajdują się dwa parki miejskie – kameralny im. M. Kotańskiego, blisko samego osiedla oraz jeden z największych warszawskich terenów rekreacyjno-sportowych – Park Szczęśliwicki, a w nim unikalny w skali całej Warszawy obiekt, jakim jest całoroczny stok narciarski.

   

  wiecha3 wiecha4