Ronson w trzy miesiące sprzedał jedną trzecią mieszkań w City Link

  0
  10

  Ronson Development sprzedał jedną trzecią ze 127 mieszkań w pierwszym etapie City Link na warszawskiej Woli w zaledwie trzy miesiące od uruchomienia inwestycji. W ofercie wciąż dostępne są atrakcyjne mieszkania w cenie od 8500 zł za m2.

  – Za sukcesem City Link w pierwszych miesiącach sprzedaży stoi przede wszystkim znakomita lokalizacja, blisko centrum miasta i tuż przy kolejnej, planowanej stacji metra. Ponadto rozkłady mieszkań zostały idealnie dopasowane do potrzeb kupujących – dominują mniejsze dwupokojowe lokale o powierzchni ok. 40-45 m2, dzięki czemu projekt ten jest również ciekawą propozycją dla inwestorów – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

  W pierwszym etapie City Link powstanie 127 mieszkań, od kawalerek po mieszkania czteropokojowe, o powierzchni od 27 m2 do 85 m2. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na II kwartał 2017 r. Generalnym wykonawcą jest firma Karmar, a za projekt architektoniczny odpowiadała firma Archiplan.

  Więcej o City Link:

  City Link położony jest przy ulicy Skierniewickiej i Wolskiej, niedaleko centrum biurowego na Woli i stacji metra Rondo Daszyńskiego. Tuż obok inwestycji planowana jest kolejna stacja drugiej linii metra o nazwie Wolska. Przyszłym mieszkańcom City Link gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, znajdujących się w okolicy parków Sowińskiego i Moczydło, szkół, restauracji, obiektów sportowych, ośrodków zdrowia i centrów rozrywki.

  City Link to projekt o podwyższonym standardzie. W budowie wykorzystywane są najwyższej jakości materiały. Fasada budynku będzie przeszklona z elementami elewacji Alucobond, w jej części parterowej zaplanowano kamienne wykończenia. Każde mieszkanie będzie wyposażone w drewniane okna, przestronny i przeszklony balkon, a do lokali na najwyższych kondygnacjach przypisane będą tarasy. Obok osiedla powstanie plac miejski z zielenią parkową, ławkami i fontanną. Na terenie projektu zaplanowano również wewnętrzny dziedziniec.