Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z białego złota w stylu vintage

  0
  14

  Klamka zapadła – wiesz już, że chcesz oświadczyć się swojej ukochanej. Dlatego skrupulatnie planujesz dzień, w którym poprosisz ją o rękę. Konieczny jest oczywiście wybór odpowiedniego pierścionka. Zastanawiasz się, jaki model przyprawi Twoją drugą połówkę o szybsze bicie serca? Dowiedz się, dlaczego pierścionek zaręczynowy vintage jest odpowiednim wyborem dla wyjątkowej kobiety.

  Pierścionek zaręczynowy vintage – jak wygląda?

  Na początek wyjaśnijmy, czym są pierścionki zaręczynowe vintage. To nic innego jak modele stylizowane na biżuterię sprzed lat. W zależności od „epoki” jubilerskiej mogą przybierać rozmaitą postać. Jedno jest natomiast pewne: wszystkie są niesamowicie kunsztowne i wykonane z najwyższą starannością. Krótko mówiąc: przypominają maleńkie dzieła sztuki. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

  Zacznijmy od tego, że jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy, białe i żółte złoto są zdecydowanymi faworytami. Pierwsze jest niesamowicie eleganckie. W dodatku pozwala połączyć klasykę z nowoczesnością, dzięki czemu cieszy się w ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem. Z kolei drugie to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Ciekawym rozwiązaniem są modele łączące oba kruszce.

  Pierścionek zaręczynowy z białego złota z szafirem to propozycja dla miłośniczki stylu retro

  Pierścionek zaręczynowy z białego złota w stylu wiktoriańskim – kunszt i elegancja

  Wiesz już, że pierścionki zaręczynowe w stylu vintage wykonane z białego złota to strzał w dziesiątkę. Czas więc przyjrzeć się ich formie. Najbardziej popularne są modele w stylu wiktoriańskim, w których duży kamień szlachetny jest otoczony wianuszkiem drobnych minerałów. Ich atuty to ponadczasowość i niesamowity urok. Co ważne, pasują do różnych stylizacji – zarówno dziennych, jak i wieczorowych.

  Podpowiadamy, że wiktoriańskie pierścionki zaręczynowe z białego złota, ozdobione rozmaitymi kamieniami, znajdziesz na stronie tego jubilera: https://savicki.pl/pierscionki-z-bialego-zlota.

  Poza diamentami dużą popularnością cieszą się modele z szafirem, szmaragdem, rubinem albo morganitem, które zachwycą kobietę nawet o bardzo wysublimowanym guście. Wariacjami na temat pierścionków wiktoriańskich są modele posiadające dodatkowo kamienie szlachetne w szynie.

  Pierścionki zaręczynowe z białego złota z czarnymi kamieniami spodobają się fankom ery wiktoriańskiej

  Misterne zdobienia, szlachetny kruszec i wyjątkowe kamienie – pierścionek zaręczynowy vintage dla wyjątkowej kobiety

  Innym rodzajem pierścionków zaręczynowych vintage są modele zdobione plecionkami. Mogą być wykonane wyłącznie z białego złota albo łączyć białe złoto z żółtym. Często na dekoracyjnych elementach umieszcza się drobne kamienie szlachetne, które doskonale wydobywają urok głównego minerału.

  Jeśli szukasz kunsztownego i jednocześnie niesamowicie eleganckiego pierścionka zaręczynowego z białego złota, możesz rozważyć wybór modelu z jednym kamieniem głównym otoczonym z każdej strony trzema mniejszymi. Szczególnie interesująco prezentują się modele z kolorowymi minerałami. Chociaż te wykonane w całości z białych szafirów czy diamentów są równie piękne i niepowtarzalne.

  Kwadratowy lub prostokątny minerał w pierścionku zaręczynowym z białego złota – szyk i oryginalny styl

  Twoja druga połówka kocha minimalizm? Jednocześnie jest niesamowicie wyjątkową kobietą, dlatego chcesz wybrać dla niej oryginalny pierścionek zaręczynowy vintage? Podpowiadamy, że ciekawym pomysłem może być model z białego złota ozdobiony jednym, centralnie osadzonym dużym kamieniem szlachetnym w kształcie kwadratu lub prostokąta. Nawiązujący do minionych jubilerskich trendów pierścionek, z pewnością zachwyci Twoją ukochaną. Pamiętaj, że możesz też wybrać model, w którym kamień główny otaczają drobne minerały – zwykle transparentne.

  Coco Chanel zwykła mawiać, że moda przemija, a styl pozostaje. Jeśli zatem zastanawiasz się, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, model vintage jest z pewnością dobrym pomysłem. Ponieważ nawiązuje do klasyki, możesz mieć pewność, że jest ponadczasowy. I przede wszystkim jest wyrazem szczerej, niekończącej się miłości.

  Artykuł sponsorowany