Biurowa Faktoria powstaje w centrum Konstancina

W Konstancinie – Jeziornej powstaje Faktoria – pierwszy, nowoczesny budynek biurowo-usługowy. Najemcy wprowadzą się do niego jesienią przyszłego roku.

 

Faktoria zlokalizowana będzie w samym centrum podwarszawskiej miejscowości Konstancin – Jeziorna, w parku nad oczkiem wodnym oraz w bliskim sąsiedztwie galerii handlowej „Stara Papiernia”.

Na czterech kondygnacjach i powierzchni 2300 mkw. GLA zaplanowano lokale usługowe, restaurację i kawiarnię oraz nowoczesne powierzchnie biurowe idealne jako siedziby lokalnych firm, ze szczególnym uwzględnieniem kancelarii prawnych, notarialnych, biur rachunkowych, czy firm z branży IT. Pierwszym najemcą powstającego biurowca jest już, ciesząca się renomą, przychodnia medyczna – Klinika Grappa, działająca w tym mieście od blisko 20 lat.

–  Najlepsza w Konstancinie lokalizacja, wysoki standard wykończenia oraz możliwość elastycznego podziału przestrzeni to atuty Faktorii. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do lokalnego biznesu, któremu chcemy zaproponować komfortowe powierzchnie do pracy. Aby dopasować lokale do indywidualnych potrzeb, oferujemy moduły biurowe o powierzchni od 35 mkw, aż po przekraczające 1000 mkw.  Obecnie poszukujemy także operatora restauracji oraz kawiarni, dla których przygotowaliśmy powierzchnię na parterze budynku. – mówi Szymon Witkowski, Leasing Manager, Octava. – Szczególnym walorem Faktorii jest malownicze otoczenie i bliskość oczka wodnego. Jestem pewien, że latem stoliki restauracji lub kawiarni wystawione na zewnątrz będą przyciągały tłumy gości – dodaje Szymon Witkowski.

062130_r0_940
Biurowiec Faktoria, fot. materiały prasowe.

 

Dzięki ulokowaniu biurowca w samym sercu Konstancina komunikacja z Warszawą jest sprawna – dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 35 minut, do Lotniska Chopina – ok. 30 minut, do Południowej Obwodnicy Warszawy – ok. 20 min. Dla zmotoryzowanych pracowników Faktorii przewidziano dużą liczbę naziemnych miejsc parkingowych.

 

Nazwa biurowca – Faktoria- nawiązuje do historii miejsca – terenów pofabrycznych,  na których od 1760 roku działała Fabryka Papieru. Obecnie, tereny po modernizacji i rewitalizacji stanowią wizytówkę miasta. Właścicielem nieruchomości jest spółka giełdowa Octava S.A.

Jesteś świadkiem wydarzenia w Warszawie lub chcesz podzielić się informacjami na temat nowych inwestycji?  Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub pisz redakcja@nowawarszawa.pl

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

Wiadomości

Polecane

Loftowy styl w inwestycji Na Okrzei – Dzień Otwarty z Matexi...

0
Już w sobotę, 15 marca, miłośnicy industrialnego designu i unikalnych wnętrz mogą osobiście zobaczyć inwestycję Na Okrzei na warszawskiej Pradze-Północ. Matexi Polska zaprasza na...