WOLF THEISS W POLSCE WPROWADZA SIĘ DO CENTRAL POINT

Wolf Theiss jako pierwszy z najemców wprowadza się do biurowca Central Point. Najnowsze biuro Wolf Theiss w Polsce mieści się w samym sercu stolicy, przy ulicy Marszałkowskiej 107.

Kancelaria prawna Wolf Theiss wybrała lokalizację i zaaranżowała swoje nowe biuro, uwzględniając rozwój działalności, zrównoważony charakter projektu oraz nowoczesność.

Nowy, znajdujący się w pierwszorzędnej lokalizacji biurowo-biznesowej biurowiec jest inwestycją firmy Immobel Poland, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu, między innymi, pod kątem innowacyjności i elastycznej aranżacji przestrzeni biurowej. W tym niezwykle nowoczesnym budynku, który stwarza ogromne możliwości do rozwoju, kancelaria Wolf Theiss jako pierwszy najemca zajęła biuro o powierzchni ponad 1500 m2 wraz z ekskluzywnym tarasem o powierzchni około 150 m2.

Biuro Wolf Theiss mieści się na kondygnacjach IV i V stanowiących dwa pierwsze spośród dwudziestu dwóch pięter dostosowanych do pracy. Budynek zaprojektowali architekci Kazimierski i Ryba we współpracy z biurem Arquitectonica, natomiast projekt wnętrz biura jest dziełem pracowni In Design.

Bardzo cieszymy się z naszego nowego biura i pragniemy, aby było ono w nadchodzących latach dodatkowym czynnikiem motywującym i stymulującym nasze plany rozwoju. Chciałbym skorzystać z tej okazji by podziękować spółkom Cresa za wsparcie podczas transakcji, a także Immobel i JLL za doskonałą współpracę„powiedział Tomasz Stasiak, partner zarządzający Wolf Theiss w Polsce.

Wolf Theiss umacnia swoją pozycję wiodącej europejskiej kancelarii prawnej w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej, posiadając kadrę ponad 340 prawników w 13 krajach tego regionu. Jej ekspansja jest wynikiem dynamicznie zmieniających się potrzeb biznesowych firmy oraz dbałości o jakość świadczonych usług doradczych. Warszawskie biuro zatrudnia ponad 40 prawników i ma duże ambicje co do powierzchni biurowej, podobnie jak to miało miejsce w przypadku biura w Wiedniu, a także i w Pradze, które zwyciężyło w kategorii najlepszych biur kancelarii prawniczych w konkursie Offices of the Year (Kanceláře roku) organizowanym przez firmę Procházka & Partners zajmującą się doradztwem na rynku nieruchomości.]

Masz newsa? Interesujesz się inwestycjami w Warszawie? Pisz do nas na adres: redakcja@nowawarszawa.pl Śledź nas na bieżąco na Facebooku.

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

Wiadomości

Polecane

Muzyczna metamorfoza w sercu Warszawy. Czym jest Ecdysis: The Ceremony of...

0
Już wkrótce warszawska scena alternatywna stanie się świadkiem niezwykłego zjawiska. W dniach 8-9 maja przestrzenie klubów Hydrozagadka oraz Chmury wypełnią się dźwiękami wykraczającymi poza...
×