SERWIS O ŻYCIU W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ I ARCHITEKTURZE

REDAKCJA

REKLAMA

Red Real Estate Development buduje na warszawskich Skoroszach

Strona główna Nieruchomości Red Real Estate Development buduje na warszawskich Skoroszach

Red Real Estate Development, międzynarodowy deweloper, rozpoczął realizację nowego etapu inwestycji mieszkaniowej na warszawskich Skoroszach. Nowoczesne osiedle zlokalizowane będzie w rejonie ulic Skoroszewskiej i Starodęby w Ursusie. Deweloper oferuje 90 mieszkań z możliwością bezpłatnego wykończenia pod klucz w cenie od 6 500 za 1 m2. Zakończenie inwestycji planowane jest w I kwartale 2016 r.
W ramach nowego etapu inwestycji Red Real Estate Development zakłada budowę 90 lokali o powierzchni od 31 do 106 m2 w cenie od 6 500 za 1 m2. Mieszkania będą wyróżniać się nowoczesnym designem i wysokim standardem wykończenia. Lokale będą miały wysokość 2,7 metra. Duże okna o podwyższonej izolacji akustycznej zapewnią doskonałe doświetlenie każdego z pomieszczeń, jak również zagwarantują ich najwyższe wyciszenie. W budynku zamieszkać będzie można w 1-, 2-, 3- lub 5-pokojowych mieszkaniach z przestronnym i oświetlonym balkonem o powierzchni od 8,8 do 13 m2 lub tarasem o powierzchni do 52 m2. Do każdego z mieszkań można dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz komórkę lokatorską.
Budynek będzie wyposażony w hybrydową wentylację oraz windy osobowo-towarowe. Na przestronnych klatkach schodowych rowery i wózki dziecięce będzie można umieścić w specjalnie wyznaczonych pomieszczeniach – rowerowni i wózkowni.
Osiedle będzie ogrodzone. Dodatkowo bezpieczeństwo mieszkańców zapewnią całodobowa ochrona, system monitoringu, wideodomofonów oraz czytników kart.

W związku z zainteresowaniem klientów naszym osiedlem na warszawskich Skoroszach zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie kolejnego projektu w tej samej lokalizacji. Skorosze to popularna dzielnica wśród ludzi młodych i rodzin z dziećmi, które planują zakup mieszkania z dobrą komunikacją z centrum miasta oraz rozwiniętą infrastrukturą Ursusa – podkreśla Teresa Witkowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Red Real Estate Development.

Ponadstandardowe bezpłatne wykończenie mieszkań – autorski program RED „Rodzina na gotowym”
Red Real Estate Development oferuje możliwość zakupu lokalu wykończonego w ramach autorskiego programu „Rodzina na gotowym”. Program wykończenia mieszkań zakłada bezpłatne: położenie podłóg, glazury, terakoty oraz parapetów, pomalowanie wszystkich ścian na biało, wyposażenie łazienek w armaturę, kuchni w pas glazury, a wszystkich pomieszczeń – w drzwi wewnętrzne. Klienci mają możliwość wyboru kolorystyki wykończenia w ramach zamkniętego katalogu produktów. Wszystkie zrealizowane prace oraz wykorzystany materiał objęte są gwarancją.
Wyjątkowa dbałość o komfort życia mieszkańców – bogate zagospodarowanie terenu osiedla
Osiedle charakteryzuje nowoczesna architektura zewnętrzna, jednolity styl zabudowy, jak również funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Wyjątkowy klimat osiedla podkreśla jego kolorystyka utrzymana w bieli, która idealnie komponuje się z zielenią otaczającą budynki. Obszar inwestycji został starannie zaprojektowany: na terenie będą plac zabaw, miniboisko oraz wewnętrzne przestronne patia z zielenią parkową i małą architekturą.
Warunki płatności dostosowane do oczekiwań klientów
Red Real Estate Development oferuje korzystne warunki płatności. Mieszkania można zakupić w ofercie 10/90, która zakłada wpłatę 10% ceny mieszkania przy podpisywaniu umowy deweloperskiej, a następne 90% dopiero przy odbiorze kluczy. Deweloper gwarantuje elastyczność oraz dogodne formy płatności dopasowane indywidualnie do potrzeb i możliwości klientów.

Ursus – wygoda i bliskość do centrum Warszawy
W ramach inwestycji przewidziano także lokale usługowe, dzięki którym mieszkańcy będą mogli zaspokoić swoje najpilniejsze potrzeby bez konieczności wychodzenia poza osiedle.
Osiedle wyróżnia znakomite połączenie z innymi punktami w stolicy. Mieszkańcy dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej już w 15 minut dostaną się do centrum Warszawy. Dla zmotoryzowanych lokatorów dużym ułatwieniem jest południowa obwodnica miasta, dzięki której w łatwy i szybki sposób można dostać się do większości stołecznych dzielnic oraz tras wylotowych.
W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, restauracje, banki oraz parki. Na miłośników sportu czekają boiska, siłownia na powietrzu, baseny oraz korty tenisowe.
Sprawdzeni partnerzy inwestycji
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budner SA działająca na polskim rynku budowlanym od 1991 roku. Spółka specjalizuje się w realizacji projektów w ramach generalnego wykonawstwa.
Inwestorem jest międzynarodowa Grupa Red Real Estate Development, która zrealizowała wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w kraju i za granicą. Grupa na polskim rynku działa od 2006 roku, gdzie realizuje projekty w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Wśród dotychczas zrealizowanych inwestycji można wskazać m.in.: zespół mieszkaniowy Alpha w Warszawie (łącznie 450 mieszkań) oraz osiedle Red Park w Poznaniu (130 mieszkań). Za granicą Grupa Red Real Estate Development prowadziła inwestycje m.in. w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii.

Wiadomości

Warszawa tańsza od Poznania, a nawet Krakowa

Pandemia koronawirusa to ogromny cios dla wszystkich samorządów. Koszty „życia” miasta stale rosną, a dochody drastycznie spadły. W przeciwieństwie do innych...

Tapety w salonie – efektowne projektowanie przestrzeni

Salon jest miejscem odpoczynku, ale ma również charakter reprezentacyjny ze względu na przyjmowanych gości, dlatego jego wystrój wymaga dopracowania. Tapety i...

W metrze grasuje zorganizowana grupa wandali!

Pomimo wielu akcji edukacyjnych i zwiększającej się świadomości, nadal znajdują się osoby, które nie potrafią uszanować przestrzeni wspólnej. W ostatnim czasie...

Pierwszy samoobsługowy kiosk RUCH-u

W Warszawie przy ul. Puławskiej 1 (przy Placu Unii Lubelskiej) został otwarty pierwszy samoobsługowy kiosk RUCH-u. W...

LUX MED przejmuje szpital św. Elżbiety na Mokotowie

LUX MED Spółka z.o.o podpisała umowę, na mocy której do Grupy LUX MED dołącza wielospecjalistyczny szpital św. Elżbiety zlokalizowany na warszawskim...

Rada Warszawy poparła cięcia w budżecie, ale przeciwko podwyżkom cen za bilety

Na XXXVII sesji 24 września Rada m.st Warszawy przyjęła zmiany w tegorocznym budżecie, prognozie finansowej na lata 2020-25 oraz zgodziła się na zaciągnięcie...

Polecane

Tulipan House – aplikacja dla najemcy przyszłością biurowców?

Wyobraź sobie, że w poniedziałek rano wchodzisz do biurowca, w którym pracujesz. Co czujesz? Czy jest to miejsce, o którym możesz powiedzieć,...

Zakończyło się Lato Konesera – cykl wakacyjnych imprez kulturalno-rozrywkowego centrum stolicy

Lato Konesera było niezwykle popularne wśród mieszkańców Warszawy i turystów. W ramach cyklu, zorganizowanego na terenie Centrum Praskiego Koneser od początku...

Wolskie Rotundy według Danuty Karsten

Danuta Karsten stworzyła w Warszawie niezwykle spektakularną instalację w Wolskich Rotundach, na terenie byłej gazowni, zatytułowaną „Stałość w ulotności”.

Stacja metra Młynów “przejęta” przez wandali

Dziś w nocy z soboty na niedzielę doszło do zuchwałego zniszczenia pociągu, a także stacji metra Młynów na Woli.

Warszawski rynek mieszkaniowy 2019

W 2019 roku w Warszawie przekroczono mieszkaniowy Rubikon. Na rynku pierwotnym średnia cena sprzedaży metra kwadratowego, na koniec pierwszej połowy roku, przekroczyła 9 tysięcy...

Noc Wieżowców 2018

Po przerwie wracamy do Was z trzecią edycją Nocy Wieżowców. zdjęcia: Kuba Jurkowski Wejściówki na Wydarzenie są imienne i nie istnieje możliwość zmiany danych na...