Konkurs Fotograficzny “Twój Royal Wilanów”

  0
  157

  Zapraszamy Was do udziału w naszym nowym konkursie na Instagramie. Wspólnie z Grupą Capital Park organizujemy konkurs fotograficzny “Twój Royal Wilanów“. Aby wziąć udział  należy zrobić zdjęcie, które najlepiej odda klimat Royal Wilanów, może to być detal architektury lub przyjazna przestrzeń pełna sportowych atrakcji na placach otaczających budynek a następnie opublikować je na Instagramie i oznaczyć hashtagami #przyjaznaprzestrzen i #royalwilanow.   Prace można zgłaszać od 14 do 25 czerwca 2016 roku.

  Dziesięciu autorów najciekawszych zdjęć, zabierzemy na specjalną wycieczkę  aby mogli jeszcze lepiej poznać Royal Wilanów. Główną nagrodą w konkursie jest rower Electra, drugie miejsce nagrodzimy voucherem na kolację dla dwojga w restauracji Naturel a trzecie butelką markowego szampana.  Najlepsze prace zostaną ponadto wyeksponowane w Royal Wilanów aby cieszyły oczy odwiedzających.  W jury oprócz reprezentantów Grupy Capital Park i Nowej Warszawy zobaczymy aktora i komika Rafała Rutkowskiego.

  Kilka suchych faktów o konkursie:

  Na prace czekamy od 14.06 do 25.06.2016

  Udział w konkursie można wziąć publikując zdjęcie  na Instagramie i oznaczając je 2##przyjaznaprzestrzen i #royalwilanow.

  Każdy uczestnik może zgłosić 2 zdjęcia.

  Spośród nadesłanych prac Jury wybierze 10 finalistów, których zaprosimy na zwiedzanie budynku. Podczas zwiedzania autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody ( Rower Electra, Voucher na kolację dla dwojga w restauracji Naturel, Butelka markowego szampana)

  Koniecznie pamiętajcie zapoznać się ze  Szczegółowym Regulaminem konkursu!!!!

   

  Informacje dotyczące Grupy Capital Park oraz budynku Royal Wilanów:

  Royal Wilanów jest wysokiej jakości budynkiem wielofunkcyjnym klasy A+, otwartym w sierpniu ubiegłego roku. Royal Wilanów to przyjazna przestrzeń zarówno dla najemców, jak i okolicznych mieszkańców. Na czterech kondygnacjach znajduje się 28 000 mkw. nowoczesnej, funkcjonalnej powierzchni biurowej. Natomiast na parterze budynku 7 000 mkw. zajmuje elegancka powierzchnia handlowo-usługowa z licznymi sklepami, punktami usługowymi, restauracjami i kawiarniami czynnymi w czasie oraz poza godzinami pracy biur. W części podziemnej budynku mieści się podjazd dla taksówek i dostawców oraz trzykondygnacyjny parking z 921 miejscami postojowymi.

  5Ideą inwestycji jest aktywne uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności, integracja i aktywizacja okolicznych mieszkańców i pracowników biur, poprzez stworzenie sieci atrakcyjnych propozycji spędzania wolnego czasu. Dwa place przy Royal Wilanów stały się tętniącym życiem sercem Miasteczka, w którym organizowane są regularne wydarzenia kulturalne i sportowe. Na terenie obiektu znajduje się multimedialna scena z widownią oraz rozbudowana infrastruktura sportowa. Najemcy, pracownicy biur i mieszkańcy Wilanowa mogą, zupełnie za darmo, korzystać z boiska do siatkówki plażowej i koszykówki, mini-boiska do piłki nożnej, ścianki wspinaczkowej czy strefy streetworkoutu – przestrzeni do treningu crossfit. Rodziny i grupy przyjaciół w Royal Wilanów zagrają w boule i szachy terenowe, poskaczą na sześciu trampolinach zamontowanych na równi z podłożem, a nawet wypożyczą sprzęt sportowy.

  IMG_2513

  Stworzona przez Grupę Capital Park koncepcja zakłada oferowanie komfortowej powierzchni biurowej spełniającej najwyższe standardy w wyjątkowych lokalizacjach, uzupełnionej wachlarzem dedykowanych usług. To kompleksowa odpowiedź na zmieniające się potrzeby najemców i nowoczesne podejście firm, do otoczenia, w którym funkcjonują – gdzie biuro staje się elementem tożsamości organizacji.

  IMG_2632Royal Wilanów to budynek, który oferując jedne z największych powierzchni biurowych dostępnych na jednym piętrze, dzięki podzieleniu budynku na 6 oddzielnych stref z własnymi recepcjami, daje swoim najemcom wrażenie kameralności.

  Royal_Wilanow_festyn_0001

  Zarówno najemcy jak i okoliczni mieszkańcy mają do dyspozycji restauracje, kawiarnie, winiarnie, cukiernie czynne w trakcie, jak i po zakończeniu pracy biur. Jest to jednocześnie miejsce codziennych sprawunków m.in. w supermarkecie Piotr i Paweł, kwiaciarni, pralni, drogerii Rossmann. Propozycję dla fanów sportu stanowią: unikalny klub i siłownia ARTIS Wellness Club oraz największy w Polsce sklep Nike, salon Adventure Sports czy infrastruktura sportowa na placach otaczających budynek.

   

  Grupa Capital Park jest doświadczonym i aktywnym inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych (ang. opportunistic investor). Głównym przedmiotem działalności Grupy jest nabywanie nieruchomości ze znacznym potencjałem budowy wartości, np. poprzez zmianę warunków zagospodarowania przestrzennego lub uzyskanie pozwolenia na budowę, budowę nowych lub przebudowę istniejących obiektów, lub poprawę zarządzania istniejącymi budynkami.

  Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 72 projekty o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 254 tys. mkw., zlokalizowanych w 34 miastach. Spośród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street znajduje się w strukturze utworzonego, innowacyjnego na polskim rynku Real Estate Income Assets FIZ AN, którym Grupa aktywnie zarządza i w którym posiada 15-proc. udział.

  W 2015 roku firma dostarczył na polski rynek około 65 tys. mkw. nowej powierzchni biurowo-handlowej. Na dzień 31 grudnia 2015 r. bieżąca wartość portfela nieruchomości zarządzanych przez Grupę wynosiła 1,9 mld zł. Na dzień 31 grudnia 2015 r. 83% bieżącej wartości portfela Grupy stanowiły nieruchomości w Warszawie, czyli na największym i jednym z najbardziej perspektywicznych rynków nieruchomości komercyjnych w Polsce.