Jak spędzić weekend w motocyklowym stylu? Warto wybrać się na RRmoto piknik!

  0
  22

  Chcesz oderwać się od szarej rzeczywistości i skorzystać z pięknej pogody, spędzając czas z innymi pasjonatami motocykli? Ciekawym rozwiązaniem może być udział w warszawskim motopikniku, który zrzesza fanów jednośladów z różnych okolic. To sposób na nowe znajomości, integrację ze społecznością z całej Polski i zarażenie pasją do motocykli bliskich i przyjaciół, którzy mogą uczestniczyć z Tobą w tym święcie.

  Piknik motocyklowy to doskonała zabawa dla rodziny czy grupy przyjaciół, których pasją są właśnie jednoślady. Podczas wydarzeń organizowanych przez RRmoto – Największy sklep motocyklowy, ul. Sójki 37 Warszawa, Telefon: 504 504 855 nie brakuje wyjątkowych atrakcji. Pikniki często odwiedzają również znani i lubiani goście specjalni, tacy jak popularny youtuber, Daniel Sobieszek, znany jako Jajo. To oczywiście tylko jeden z wielu powodów, dla których warto przybyć na taki piknik motocyklowy.

  Czego możesz się spodziewać po piknikach motocyklowych?

  Motopikniki to przede wszystkim impreza adresowana do wszystkich osób, które kochają motocykle. Jest to doskonała okazja do poznania wielu pasjonatów maszyn, wymiany uwag na temat sprzętu czy techniki jazdy i nie tylko. Na piknikach integrują się różne grupy i fankluby (od fanów cruiserów i chopperów po miłośników jazdy sportowej), a uczestnicy mają okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi dotyczącymi sprzętu motocyklowego lub wziąć udział w pokazach edukacyjnych z pierwszej pomocy. Na miejscu jest również możliwość przejechania się kultową MZT-ką ETZ 250.

  Na wydarzenia, które organizuje RRmoto – sklep motocyklowy Warszawa – zjeżdżają się motocykliści z całego kraju. Podczas nich odbywają się m.in. liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak np. zestawy kosmetyków motocyklowych, odzież ochronną, czy motocyklowe gadżety. Głodni i spragnieni mogą posilić się w foodtrucku z darmowym poczęstunkiem oraz korzystać z bezpłatnej kawy czy innych napojów.

  Poza tym do dyspozycji uczestników są także symulatory jazdy na jednym kole (tzw. wheelie), strefa relaksu z przyjemną muzyką, slalomy minibike’ami na torach, stanowiska do czyszczenia kasków i wiele innych, dodatkowych form rozrywki. Wszystkie są bezpłatne i dostępne dla każdego uczestnika imprezy.

  Jak często organizowane są motopikniki?

  Formuła wspomnianych motopikników to impreza integracyjna, organizowana w pobliżu sklepu RRmoto na warszawskim Ursynowie, przy ul. Sójki 37. Wydarzenie trwa cały dzień i jest otwarte dla wszystkich uczestników. Z tego względu chętnie biorą w nim udział nie tylko osoby już zakochane w motocyklach, ale też rozglądające się za pierwszą maszyną czy rodziny z dziećmi. Na pewno warto zabrać ze sobą bliskich i zachęcić ich do tej fantastycznej pasji.

  Pikniki organizowane są w sezonie, a organizatorzy starają się odpowiadać na zapotrzebowanie motocyklistów. Z tego względu odbywają się niekiedy nawet kilka razy w roku. Warto już teraz zaplanować sobie czas i znaleźć termin najbliższego wydarzenia, aby wziąć w nim udział. Szczegółowe informacje podawane są na stronie internetowej organizatora oraz w mediach społecznościowych RRmoto. Być może polubisz piknikową atmosferę i stanie się to stałą pozycją w Twoim motocyklowym kalendarzu.

  Artykuł sponsorowany