Teledysk do utworu „The Beautiful Suffer” autorstwa St. Elmo, nagrany we współpracy z The Shoemakerem, miał swoją premierę jako oficjalna oprawa muzyczna czwartej edycji Nocy Wieżowców 2025. Filmowe dzieło, łączące sztukę, muzykę i architekturę, stało się emocjonalnym manifestem twórczości w sercu Warszawy.
Projekt zainicjowany przez Michała Wojewodzica, znanego szerzej jako The Shoemaker, we współpracy z producentem i raperem St. Elmo, oddaje hołd procesowi tworzenia w kontekście nowoczesnego miasta. Teledysk rozpoczyna się w intymnej atmosferze rzemieślniczej pracowni, gdzie detale, światło i gesty podkreślają magię rękodzieła, by następnie przenieść widza w pulsującą przestrzeń miejską, pełną wieżowców symbolizujących ambicje i marzenia.
Kulminacyjnym punktem obrazu jest występ St. Elmo na szczycie wieżowca Skyliner – jednego z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Warszawy – a emocjonalne napięcie finału buduje ekspresyjny taniec artystki Zuzanny Kidziak na tle rozświetlonej panoramy miasta. Teledysk powstał w prestiżowej przestrzeni eventowej LookUp, mieszczącej się na szczycie Skylinera, dzięki czemu produkcja zyskała niepowtarzalny klimat i spektakularne ujęcia Warszawy.

W teledysku wystąpili Zuzanna Kidziak, St. Elmo, Michał Wojewodzic oraz Dj Maji. Produkcja powstała dzięki współpracy z przestrzenią LookUp Events oraz firmą Karimpol, właścicielem wieżowca Skyliner. Oprawę stylistyczną dopełniła biżuteria od Suff.pl oraz autorskie obuwie z pracowni Shmkr.com.
„The Beautiful Suffer” to nie tylko piosenka promująca Noc Wieżowców 2025, ale także przejmująca opowieść o odwadze, pokonywaniu kryzysów i nieustannym dążeniu do tworzenia, która idealnie oddaje ducha współczesnego miasta i jego artystów.
Utwór jest dostępny we wszystkich głównych serwisach streamingowych.





