Pożegnanie wakacji w Banjaluce – konkurs

Ostatni weekend sierpnia w Banjaluce zapowiada się naprawdę ciekawie! Piątek i sobota – dwie super imprezy, na które możecie u nas zdobyć Vouchery na kwotę 50 zł!

Banjaluca to lokal serwujący kuchnię bałkańską w Warszawie. Po 10 latach istnienia na Mokotowie przeniósł się do serca Warszawy i na stałe wpisał się w krajobraz nocnego życia Warszawy. Nie inaczej będzie w nabliższy weekend (28-30.08), kiedy to lokal roztańczy się hucznie świętując pożegnanie wakacji.

W piątek o atmosferę radości i zabawy zadbają Sylwia Zarembska (Hungry Hungry Models / Ricos Tacos) oraz Piotr Mika (Strzały Znikąd / HHM), a w sobotę odbędzie się szalona zabawa z cyklu „Banjaluka&Alkopoligamia prezentują”. O muzykę zadbają Dj Black Belt Grek/Alkopoligamia  oraz FIFTI / Dlaczegolubiestarepiosenki.

Mamy specjalnie dla Was aż 5 voucherów, każdy o wartości 50 złotych do zrealizowania w ten szalony weekend! Jedyne co wystarczy zrobić, to wysłać na adres redakcja@nowawarszawa.pl odpowiedź na pytanie: „W jakiej kuchnii specjalizuje się Banjaluca?” Kto pierwszy ten lepszy! 

BANJALUKA_29.08._plakat BANJALUKA_30.08._plakat

 

GALLERYWARSAW

Portal o sztuce, modzie i rzemieślniczych outsiderach, zgłębiający najciekawsze zjawiska na scenie twórczej. Łączy współczesne trendy z klasyką, przenikając kulturę wysokiej sztuki z nurtami alternatywnymi. Portal oferuje artykuły, wywiady i relacje z wystaw, promując niezależnych artystów o wyjątkowych stylach i podejściu do tworzenia – od awangardowych obrazów po ręcznie szyte buty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wiadomości

Polecane

Od koncepcji do gotowego wnętrza. Jak wygląda realizacja pod klucz?

0
Współczesne wnętrza muszą odpowiadać na znacznie więcej potrzeb niż jeszcze kilka lat temu. Dziś liczy się nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność, ergonomia, trwałość...
×