La Scala pierwszy butikowy projekt Mota-Engil Real Estate Management w Polsce. Mota-Engil Real Estate Management rozpoczyna budowę prestiżowej inwestycji w samym sercu Starego Mokotowa.

La Scala to10 wyjątkowych apartamentów, w tym penthouse z tarasem na dachu z widokiem na centrum miasta oraz jeden lokal usługowy. Inwestycja mieszcząca się przy ulicy Madalińskiego zaoferuje mieszkania o powierzchni od 25m²do ponad 120 m²oraz lokal usługowy o powierzchni prawie 120m².

La Scalę wyróżniać będzie kaskadowa forma budynku, która pozwoliła na zaprojektowanie wyjątkowych tarasów od strony zielonego skweru oraz charakterystycznego podcięcia od strony wejściowej. Uwagę budynku przykuwać będzie również elewacja pokryta białą emaliowaną cegłą odbijającą promienie słoneczne. Moduły cegieł w subtelny sposób nawiązywać będą do prostokątnych podziałów elewacyjnych znajdującego się na przeciwległym narożniku Domu Wedla Juliusza Żórawskiego. Za projekt budynku odpowiada pracownia Pole Architekci.

Natomiast części wspólne wewnątrz inwestycji zostaną wykończone wysokiej jakości materiałami. Ta część Mokotowa jest również bardzo dobrze skomunikowana. Niecałe 100 metrów od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy, a najbliższa stacja metra oddalona jest o kilometr.

Masz newsa? Interesujesz się inwestycjami w Warszawie? Pisz do nas na adres: redakcja@nowawarszawa.pl Śledź nas na bieżąco na Facebooku.